| DaianaPiersicutza a întrebat:

E adevarat ca daca fumezi si te droghezi o sa ai mai multi prieteni? (scuze de categorie)

17 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Normal ca o sa ai dar in mormant.

| Castiel a răspuns:

O sa ai dar nu vor fi reali, vei avea tone de prieteni imaginari sincer, poate o sa ajungi sa vorbesti cu becul de la stalp sau te certi cu pixul in orehappy sa stii ca ai mai multi prieteni!

| shtephie a răspuns:

Ce tampenie laughing m-ai facut sa rad

| forever4you a răspuns:

Nustraight face poate s-or gasi plozi care sa creada ca fumatul si drogatul sunt lucruri bune...sau este smecher si s-ar da bine pe langa persoana respectiva doar asa de mandrie,dar persoanele cu cap nu cred ca considera asta un lucru bun si cu atat mai mult sa stea in preajma persoanelor care fac asta, pentru ca odata ce te alaturi lor, intri in lumea lor te corup si pe tine (crede-ma stiu prea bine) big grin

| Pissy a răspuns:

Nu! Din contra, ii pierzi pe cei pe care ii ai acum! :*

| User a răspuns:

Aia crezi ca se numesc prieteni? Si chiar daca ar fi, merita?

| xXx_6966 a răspuns:

Nuuuuuuuuu...Sa nu faci asta/...Gandeshtete la consecinte.

| solumaam a răspuns:

laughing laughingEste posibil sa i-ti faci mai multi prieteni dar de aceea-s teapa ...adica drogati si fara capatai care sunt in stare de orice ca sa faca rost de bani sa i-si ia biluta sau doza laughing
Daca esti in cautare de prieteni si crezi ca asta este o solutie te pot ajuta eu dar trebuie sa i-mi dai adresa parintilor tai sa le spun ce ai in cap laughing
Trebuie sa fii inconstienta sau un copil care nu are minte si educatie ca sa pui asa o intrebare!

| andreea_4134 a răspuns:

Probabil o sa ai, insa niste prieteni mai crazy sa zic asa laughing
insa nu te sfatuies sa incepi sa te droghezi

| grafa a răspuns:

Da

| grafa a răspuns:

Da,e adevarat

| noneee a răspuns:

Imaginari doarraised eyebrows

| Cristina300798 a răspuns:

In primul rand mi se pare aberant sa iti distrugi sanatatea cu asemenea tampenii numai pentru a atrage atenitia catorva ''amarati'' care oricum nu iti vor fi prieteni adevarati.Un prieten iti este alaturi la bine si la rau si nu sta cu tine doar pentru faptul ca ai bani,esti popular, fumezi, te droghezi etc.
Eu personal cred ca cei care se drogheaza sunt oameni fara viitor si trebuie sa fii prost sa iti doresti sa fii ca ei.

| andreeaaa_7883 a răspuns:

Buna.Nu in niciun caz. daca fumezi sau te droghezi chiar fug prietenii de tine.sii o sa stai numai cu persoane care se drogheaza, si aia nu se pot numi prieteni.Si app prietenii care te indeamna sa faci asta nu se numesc prietenii :*! asa ca mai bine nu intra in anturaje cu droguri sau din astea pentru ca o sa devii dependenta si o sa ajungi rau de tot. nici nu stiu cati ani ai.dar eu am 14 ani si ma gandesc la viitorul meu, asta ar trebui sa faci si tu. Poti s te distrezii si fara sa fumezi si sa te droghezii :*. Sper ca ti'am fost de folos love struck funditabatting eyelashes?:*

| Dark_7298 a răspuns:

Daca te droghezi si mai si fumezi vezi mii de prieteni in fata ta, serioslaughing))

| whiteweed a răspuns:

Eu nu iti recomand eu m-am dorgat mai bine zis am fumat marijuana si crede-ma ca regret tare mult chiar cel mai mult din viata mea. Drogurile te fac din om neom. Poti sa fumezi ce fel de tigari vrei si carpati, dar nu te apuca de droguri ai sa regreti foarte mult toata viata ta, Poate nu esti o persoana asa de norocoasa ca mine, care am intalnit o persoana de care m-am indragostit si m-a facut sa ma las de ele. si de jocuri de noroc si de droguri. SPUNE NU DROGURILOR! VIATA ARE PRIORITATE.love strucklove strucklove struck

| silviu_5499 a răspuns:

Da o sa ai numai prieteni distrusi care nu au viitor