| Nickoli_Marckel_ a întrebat:

E bine să inghiți se.a?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vrei sa inghiti sperma? Pofta buna cine te opreste?

| Violleta2022 a răspuns:

Bravo tie!
Daca-ti place, apai da-i inainte si inghite tot "se.a"... indiferent ce o fii aia!
Pentru atata lucru nu trebuie sa vii sa ne spui noua, ce inghiti tu!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| mihai69 a răspuns:

Dacă zici tu...

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Sperma conține vitamine, proteine și enzime.
Depinde de tine, dacă vrei să înghiți sau nu lichidul seminal al partenerului tău. Nu trebuie să fie o obligație.
Dacă nu ai mai făcut-o până acum, și vrei să încerci pentru că ești curioasă, prima oară, doar gustă puțin. Vezi dacă îți place.
Apoi decizi tu!

| adorbanii a răspuns:

?

| cristianvalentin337 a răspuns:

Da am auzit de la fete ca face bine la gingii incearca cica tine dentistu departe

| Kiwi2023 a răspuns:

Da, foarte bine laughing