| sessori a întrebat:

E cineva interesat de un cont de ninja leval 70, 3 vraji G ambuscada pumnal si atac fulger si un M 7 la nor. Contu este pe gemini regatu rosu ma gandeam sa astept oferte fara iteme (doar dragoane+8 fara pietre)8 bilete de v2 si cateva instante si chestii de critical si patrunzatoare, marmura binecuvantata. Cine e interesat astept oferte. dau funda.

Răspuns Câştigător
| AndaAndutZa20 a răspuns:

Ai gresit CAtegoria domnulewinking

2 răspunsuri:
| BubblesBlossom a răspuns:

Buna as fi eu interesata. Ofer iteme si bani. Itemele sunt de lvl peste 50 si bani ofer pana intr-un milion.id-ul meu:victoria.andra

| sessori explică:

Imi pare rau nu pot sa il dau doar pe atat il iubesc prea mult laughing