| B3R34DY a întrebat:

E in regula sa-ti iei numai refuzuri de la fete?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Viata merge inainte, faza e sa schimbi ceva la tine

| Violleta2022 a răspuns:

Bineintels ca este ok, marea majoritate au dreptuls a refuze, fiind deja in alte realatii, sau planad alti baieti, ori au alte propirutati in vaiat, ori nu te plac samd.
Mai incearca, ca sigur exista si una pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum te comporti

| CdeMetal a răspuns:

Nu este in regula eu ca barbat am refuzat dar refuzat nu am fost, nu accept avansuri de la oricine pun pe toata lumea la locul lor nu sunt ele la nivelul meu.

| Aditu94 a răspuns:

Domnule, parerea este ca nu e vina ta, ci a lor, probabil ai o perioada cand intalnesti femei care au fost dezamagite si sunt singure de ceva vreme, refuza sa dea curs de o posibila noua dezamagire, plus ca in curand se apropie ziua de 14 Februarie ziua indragostitilor si 24Februaie Dragobele si majoritatea baietilor vor o fata sa impresioneze cu scop de a marca si ei,un moment propice. O alta explicatie este ca acea fata nu este de nasul tau,nu te cunosc,nu stiu cum esti ca baiat, insa se spune ca femeia te alege pe tine, nu invers. Ai rabdare, nu te da batut, fii optimist. Mai departe e can - can, si eu ma lupt cu o situatie de acest gen si nu inteleg ce le-a lovit...de zici ca le-au venit menstruatia. laughing

| GambleR40792 a răspuns:

Nu, normal ca nu, cu cat esti refuzat de 5, 10, 20, 30 cu atat devii mai trist si depresiv, cum sa fie in regula?

| mariusgorja12 a răspuns:

Da eu m-am dat pe baietii si sunt mult mai fericit! Recmoand cu tot cioaca mea de la tatal meu fiermier austo ungar

| OAmMareRau a răspuns:

Bineînțeles, refuzul venit de la o fata este ori din frustrare, ori pentru imagine