| pinkbutterfly_4904 a întrebat:

E nasol pentru un baiat sa sarute o fata care are ruj/luciu/balsam pe buze? Atunci cand saruti un baiat trebuie sa ai buzele normale,fara machiaj?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce să fie nasol?
Și ce ai vrea? Să îi spui: te rog să-ți ștergi luciul/balsamul/rujul de pe buze dacă vrei să te sărut!
Când iubești, asta nu este o barieră.
Pa, pa.

| ComatoseWine a răspuns:

Mie nu-mi place sa sarut o fata cu prostii pe buze.E o senzatie nasoala.Parca as manca rujul.Nici sa le vad nu imi place la fetite.La femei e superlove struck

| larrii a răspuns:

E aiurea...si pentru mine ca fata mi se pare ciudat sa il sarut pe prietenul meu cu balsam pe buze. Dupa cum a zis si @ComatoseWine, parca as manca chestia aia de pe buze, nu l-as pupa pe ellaughing

| EvolutionDeejay a răspuns:

Depinde de Fiecarehee hee mie unu imi place Luciulhee hee de buze (transparent) cu gust de capsune. asa ca ramne la gustul fiecarui bye.si sper ca ti-am fost de ajutor