| SângeDeAnonim a întrebat:

E normal ca după o anumita vârsta sa simți nevoia de a vorbi cu cineva de sex opus? De a primi acel 1% atenție, de a nu fi singuri complet? Toată lumea are acest feeling? Fundă

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este adevarat ca dupa 16-17 ani, atractia de o persoana de sex opus este foarte mare. Se cheama atractie sexuala, pentru ca organele tale sexuale se dezvolta si incep sa produca hormoni...

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,e ceva normal, mai ales la pubertate, apoi cu timpul numai simti asa mult nevoia, ce sa vorbesti cu sexul opus? honey isi cauti un sclav de care sa profiti, sa i macini nervi si sa il inseli? asa ajungi in pat cu dracu dar na nu esti singur ))))))))

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate fi ceva normal, mai ales daca esti virgin/a.

| Bernardus a răspuns:

Da, e perfect normal

| OanaMaria31 a răspuns:

Asta se datoreaza hormonilor aparuti in adolescență. Dar oricand poți simți nevoia de a vorbi cu cineva de sex opus. Vrei o alta perspectiva, sfaturi, vrei sa vezi cum gandeste o alta persoana.
Nu e chiar neapărat sa vorbesti cu un baiat daca esti fata sau invers. Tu vorbeste cu toata lumea si vezi in cine ai mai mare incredere!