| anonimuslove a întrebat:

E normal sa imi placa de cineva la 13 ani!

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Este ceva normal sa poti admira ceea ce este frumos si sa iti placa tot ce este placut.
O zi frumoasa sa aihappy

| jamal000 a răspuns:

Sigur!

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Hmm, n-ar avea de ce sa fie ceva anormal, dar daca o sa fie ceva pe bune, adica o relatie, si esti baiat atunci, o sa fie naspa, nu prea stiind cum sa pui problema si etc, deci ar trebui zic eu sa mai astepti un an, iar daca e doar sa-ti placa e normal mie de la 11 ani au inceput sa-mi placa fetele foarte mult, adica sa ma atraga una mai mult decat alta cu tot felul` de prosti, iar daca esti fata ai grija cu cine faci o relatie, sunt multe fete de varsta ta care fac chestia asta, adica relati la 13 ani, dar daca o sa fie cu unu de 16-17-18 happy vezi sa nu vrea ceva mai mult de niste pupici, si niste atingeri in zone mai intime. Bafta!

| SpookyKid a răspuns:

Ma prefac ca ai pus semnul intrebarii in loc de semnul exclamarii si te aprob, da este ok dar daca o sa ai o relatie ai grija pana unde duce

| 私は日本が大好き a răspuns:

Este ceva normal, dar nu este o dragoste adevarata tongue

| sandy2001 a răspuns:

Nu e nicio problema sint altii care de la 7ani se indragostesc

| HitlerFTW a răspuns:

13 ani?
no și eu îmi dădeam la labă la 13 ani dar nu e tocmai okay că am învățat din greșeli și poți rămâne ipotent și cu sechele pe creier deci e grav îți spun sincer să-ți placă de cineva la 13 ani -.-"