| anonim_4396 a întrebat:

E vreo diferenta intre sarutul mozol si cel frantuzesc?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mozolul nu este un sarut ci ceva asemanator cum fac cainii si pisicile, atunci cand te ling pe la bot. Sarutul frantuzesc este pasional, cu limba in gura partenerului. Si cu mangaierile de rigoare, sâni, fund etc.

| corbulalbrosu a răspuns:

In principiu (in mare masura) este vorba de acelasi gen de sarut. big grin

| Sofer a răspuns:

Practic nu e tot sărut?

| elaventurero a răspuns:

Moxolul s-a inventat in China, e varianta chici, iar celălalt tip in Franța, vine însuși din orașul dragosteitonguearis?

| neeguh1 a răspuns:

Da, este o diferenta. unu e frantuzesc nu e clar? Ma duc sa ma innec cu bagheta mea de la Kaufland

| Robloxx a răspuns:

Cand ma gandesc ca impartim aceelasi cer...