| babachis a întrebat:

Era odata un joc asemanator cu Age of Empires III uitati-va si pe youtube numa ce erau 3 triburi diferite unu cu forta lu napoleon sa asa ceva unu cu bstinais cu magicieni din astea si inca unu nu mai stiu cum ii zice si mi se pare ca aparuse prin 2005 sau 2006 2007 asa... cine imi zice numele lui ii dau funda o si nu era empire earth altul foarte asemanator cu el (sorry for category)

2 răspunsuri:
| IDamon a răspuns:

Mai sunt age of metholoy
sau mai este o serie "total war"

| babachis explică:

Of doamne era un joc care era foarteeeeeeeeeeeeeeeeeee asemanator cu napoleon total war numa ca aparuse prin 2005 sau 2006; 2007 camaja nu mai stiu cand l-am jucat dar eram mai mic is mi-a placut foarte mult deci ajutati-ma
plz crying