| Decembrie a întrebat:

Este adevarat ca atunci cand faci sex protejat cu prezervativ nu se rupe ata ( nu te poti dezvirgina )?

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

O multime de barbati raman cu ata aia toata viata. Atat timp cat nu incomodeaza decalotarea n-ai de ce sa vrei sa se rupa, e deja o gaselnita atat de invechita incat e deranjant sa tot auzi chestia asta in 2014. E logic, tu nu stii ce si cum, e vorba si ma refer la faptul ca inca se propaga informatia asta invechita. Sper sa intelegi.

Cu prezervativ, daca e sa se rupa se rupe mai greu. Daca tii musai si e sa se rupa, se va rupe si la o masturbare mai intensa.

| mihai69 a răspuns:

Nu.
Când faci sex prima dată te-ai dezvirginat.
Ața se poate rupe și cu prezervativul pus.
Dar nu e musai să se rupă prima dată (sau chiar vreodată!) când faci sex.

| neutrino a răspuns:

Partial adevarat, se rupe mai greu.