| mslollypop666 a întrebat:

Este adevarat ca inainte de a face sex, baiatul daca mananca multa ciocolata nu are erectie? Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ciocolata contine cacao si stimuleaza erectia, asadar daca mananca ciocolata va avea mai usor erectie.

| CevaNormal a răspuns:

Pai nu este un raspuns mai corect si mai exact de a incerca singura,winking

| crizantema a răspuns:

laughing nu, in nici un caz... o fi doar un tabu inventat de noi fetele... poate o fi patit-o unu hai doi, dar nu e cazul de generalizare.

| mslollypop666 explică:

Am incercat asta si, si de aceea am intrebat asta pentru ca nu eram sigura. Dar am uitat sa spun ca inainte a baut si vin... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat, în cazul meu crește cu 2-3cm mai mult, ciocolata ajută, cioco crește.winking