| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca vaginul are un miros specific de "peste"?

Răspuns Câştigător
| Infernia a răspuns:

Normal nu, poate cele care nu au o igiena corecta au un miros neplacut, intre labii, dar in niciun caz miros de peste in vagin, doar daca nu au o boala.

9 răspunsuri:
| coolgirlem a răspuns:

Peste? Asta cine a mai zis-o? Este o aberatie, nu credeti tot ce auziti. Poate doar daca iti introduci un peste...acolo!

| Aylee a răspuns:

Are miros specific de trandafiri. Ia vezi ce miros are cartea de limba romana.

| opium a răspuns:

Vaginul are miros de pasarica, nu de peste

| saby26 a răspuns:

Nu este adevarat acel miros de peste poate sa apara atunci cand exista o infectie vaginala sau o boala cu transmitere sexuala.si in carti scrie asta. aaaaaaaaa da ce prietena ta mirosea a peste si te-a mintit ca asa trebuie sa fie?

| CristinaLorena a răspuns:

Ia baga nasu ` si vezi laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am intrebat din curiozitate si vad ca unii sunt nesimtiti. asta am auzit-o de la unul( o persoana) probabil nedocumentata) dar se pare ca sabina nu are bun simt in primul rand si in al doilea rand nu este bine sa spui un lucru care nu te priveste!

| tinka1 a răspuns:

De fapt depinde de femeie. Normal nu ar trebui sa aiba acest miroswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! Are miros de ciuperci la borcan.

| ș53fan a răspuns:

Auziti mai oameni buni? De ce ar trebui sa radeti de alta persoana? A pus doar o intrebare! Nu trebuie sa il luati in deradere doar pentru ca nu stie/E curios de un lucru... oricare ar fi acesta...Eu cred ca are drept sa intrebe orice si cat vrea!