| anonim_4396 a întrebat:

Ce miros poate avea vaginul unei femei din exterior?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca si cum ar fi in ziua ciclului menstrual sau mirosul de piele din masina noua un pic mai intens

| Ofiintă a răspuns:

Depinde.

| anonim_4396 explică (pentru Ofiintă):

Poti sa dai si niste exemple?

| Violleta2022 a răspuns:

Nici un miros, atata vreme cat este spalata la exterior cu apa calda si sapun, vaginul si pasarica nu miros!

La fel ca si penisul, daca nu sunt spalate bine, sau au boli sexuale miros
Mirosul de peste apare cand sunt prezente boli cu tranmitere sexuala precum clamydia si trihomonas.

Ma repet: un vagin si o pasarica sanatose si curate, NU miros!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum adica din exterior? Pai nicun miros, daca este curata zona.

| Frank51 a răspuns:

Valurile marii.

| Sofer a răspuns:

Un puternic miros de pește.

| LPCTSTR a răspuns:

Branza-cascaval, ciorapi, urina și o notiune de aroma de cascaval folosita pe pufuleți, sticksuri si altele.

| NotNamed a răspuns:

De caine mort.

| Paul754880338 a răspuns:

Femeia,daca stie ca exista macar o mica sansa de a fi mirosita, ar mirosi a gel de dus cel putin. Celelalte cazuri, care miros a ...sunt femele, nu femei.

| MValentin a răspuns:

Sigur nu miroase a cascaval sau branza sau peste... cine spune asta nu o atins o femeie in viata lui. E ceva foarte distinct.
Din experientele mele pot zice ca nu e ceva scarbos mirosul doar daca nu e spalata atunci poate mirosi a subraț sa zic...

| Willis a răspuns:

După ce iese din duș, femeia miroase frumos la păsărică. Se simte a fresh, rămâne să descopere fiecare mirosul pe, ..nasul lui.
Dacă o și gustă, iar este decizia lui...

| Berlinu a răspuns:

Pui intrebari foarte penibile. Iubita mea are un miros dulce. Si gust dulce.

| lsn a răspuns:

Branza