| Guess20 a întrebat:

Fetelor, e adevarat ca voi mirositi urat in zona intima chiar daca va spalati? In sensul ca vaginul emana mereu un miros specific, urat?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Informatia ta este gresita, eronata de-a dreptul copilareasca sau mai bine spus prosteasca. laughing fiindca "pasaricile"mai ales cele corect intretinute si cu o igiena impecabila, au un miros suav aparte si si un gust la fel foarte placut chiar daca este greu de definitdeoarece poate fi diferit. big grin

| minrest a răspuns:

Nu sunt fata, dar sa stii ca vulva curata nu miroase. Cand femeia se excita, emite un lubrefiant natural, care are un miros discret si foarte placut.

| MiruD a răspuns:

Ai fost informat gresit.

| danaieladaniela a răspuns:

Nu stiu cum ai tras aceasta concluzie, dar nu este adevarat.

| gazza01 a răspuns:

Ca emana un miros specific e adevarat, dar nu tot timpul si nu urat! Mai ales daca fata foloseste si un gel intim cu Ph neutru! big grin

| Ana1687 a răspuns:

Daca te speli rar da, daca nu vrei sa puti spalate o data pe zi si daca tot mirosi date cu servetele umede ca alta solutie nu am laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| perezlucia33 a răspuns:

Sigur ai o infecție