| barbualexandru a întrebat:

Este adevarat fetelor ca va lasati cucerite de textele astea :)?
http://toata-lumea.blogspot.com/......st-preview

34 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Nu as face asta nici platita!
un tip care vine si incearca sa ma agate cu texte invatate de pe net pentru mine e 0 barat.as reactiona urat si as incepe sa fac misto de tine, nu sa ma las cucerita.

| Derye a răspuns:

Fals. Wrong. Gresit. Negativ. Nu. Nein. Niciodata.Never.

Nu sunt fata, but that's the truth.

| cyufulyky a răspuns:

Nuworried...is pentru cocalari eu asa cred...

| AndreeaG a răspuns:

No waystraight face

| Sin a răspuns:

Merge la pustoaicele pana-n 13-14 ani. Daca gasesti una mai grea de cap (sau o tocilara) merge chiar daca respectiva are 18-20.(trist, dar am intalnit o gramada de cazuri.Stai linistit, nu toate sunt destepte.)

| lollipop_1556 a răspuns:

Nu, never. wrong nici gand asa ceva

| AnonimA a răspuns:

NEVER nici odataaa nu as face asa cevaL(((sa ma agate un tip cu asa vrajealarolling on the floornu

| Vizitiul a răspuns:

Chiar daca se lasa cucerite sau nu de texte, nu ma tem ca n-am texte, ma tem ca n-am bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz, fetelor le plac ca baietii sa fie naturali!call meu no talking

| Turquoise a răspuns:

Buna
De fiecare data cand aud replicile astea, imi vine sa zic 'MORI! Cocalar ambulant'.

| scumpikxa a răspuns:

No way!

| ChocolateDroid a răspuns:

CLAR NU!
Dar au incercat multi sa ma agatze cu replici de genu. Unul mi-a spus pe strada : Domnisoara ai un foc sa aprindem o discutie? laughing Mi se par de prost gust.

| bumblebee a răspuns:

No way...in nici un caz

| vivigirl a răspuns:

Daca un baiat crede ca ma poate cuceri cu astfel de texte, isi pierde timpul. Eu sunt foarte greu de abordat big grin. Si nu-mi plac relatiile astea de o saptamana, douawinking. Asta sunt eu! happy

Numai bine! happy

| Acvila a răspuns:

Lamentabil!

| Anonim_5618 a răspuns:

Nuraised eyebrowslaughing)
care te-a mintit?hee hee

| BellaRagazza007 a răspuns:

Da poAte...

| KatherineSparks a răspuns:

Nu m-as lasa prostita de asa texte in vecii vecilor. Amin happy
In plus, nu cunosc cocalari care sa-mi spuna texte din astea! laughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Stii, astea nu se numesc "texte" ci, vrajeli. Sunt folosite de marea majoritate a cocalarilor pentru a iesi in evidenta. Mi-e scarba si sa le citesc. Decat vrajeli de astea, mai bine ceva simplist, dar spus din inima.

pa, pa.

| cryss_6160 a răspuns:

Te sfatuiesc nu le incerci pentru ca o sa te alegi cu inguraturi sau palme

| Meeeeee a răspuns:

Never da daca as avea un iubit de mai mult timp mi s-ar parea funny big grin

| laradio a răspuns:

De asta "Buna, eu sunt un idiot!".rolling on the floor

| Crisstina a răspuns:

Unele sunt chiar amuzante! laughing) da, doar amuzante. Nu m`as lasa la astfel de texte!

| babygyrl a răspuns:

Nu.Astea is pentru copii mici.Nu merg la orice fata.Numai daca la alea proaste care nu au avut prieten niciodatalaughing.

| LittleDreamer a răspuns:

Nu

| CreepyCrow a răspuns:

Iubitelul meu mi-a zis unele replici din acelealove struck

| Laurici :x a răspuns:

Eu una, nu! Acum depinde de fiecare persoana! mie mi se pare un lucru absolut copilaresc! Eu, cand ma indragostesc de cineva, ma indragostesc de sufletul lui si de felul in care se poarta cu mine, nu de texte sau haine sau ce altceva mai are! ASta e felul meu de a fi, acum ti-am mai spus, depinde de personalitatea fiecaruia. Daca intr-adevar ai vrea sa faci o declaratie unei fete te sfatuiesc sa nu folosesti textele alea, sunt de prost gust, spune-i ceva din inima ta, original, ceva care sa-ti arate sentimentele cu adevarat, nu niste texte de 2 baniwinkingsucces la agtat fetehee hee

| FIR a răspuns:

1. as rade rolling on the floor)))
2. as crede ca este un fraier si cocalar

Răspuns utilizator avertizat
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Invalid securityToken.
Error 403"
De un text de genul ăsta, mă îndoiesc că se va lăsa vreuna cucerită! laughing