| rocker7 a întrebat:

Fetelor din zodia fecioara voi cum ati fost cucerite? mai faceti si voi ceva pentru a fi intr. o relatie sau ne lasati pe noi sa facem tot...straight face

Răspuns Câştigător
| nirvanacartof a răspuns:

Pai noua ne plac baietii romantici.rolling on the floor.
Incearca cu biletele in banca, flori etc.etc.day dreaming.
Bafta!happy

| rocker7 explică (pentru nirvanacartof):

Nu suntem colegi de clasastraight face, am invitat.o in oras, dar trebuia sa plece din oras, am mers cu ea d mai multe ori la scoala si am vorbit cu ea si p mess si la tell, dar ea nimic... nu prea vad semne ca i.ar placea de mine, de aia nu am incercat alceva. flori, etc

| nirvanacartof a răspuns (pentru rocker7):

Auu...zona prietenieiI don't want to see.
Ai grija!laughing.
Bafta.happy