| maistoc1 a întrebat:

Este o intrebare proasta, dar sunt curios daca fetelor le place sa li se suga sfarcurile.winking

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca fata se afla intr-un cadru adecvat si daca este si in compania persoanei agreate/iubite in mod sigur accepta si ii va provoca si placere activitatea de mozolire a sfarcurilor sanilor. big grin

| sofisis a răspuns:

In general nu. Cand facem sex, da. Ne place.

| Willis a răspuns:

Normal că da, dar la momentul potrivit. Doar nu ești pe holul scolii și îi propui vreunei colege să îi faci acolo așa ceva.
Dar măcar ai grijă cum scrii, lise, se scrie separat. Li se, sau "să le fie *.
Vorba aia " fetele știu că voi băieții sunteți nefu_uți, dar măcar nu arătati că sunteți și proști"...
Nu trece cu vederea scrierea corectă. Înainte de a apăsa butonul de trimitere a întrebării, poți verifica și corecta, dacă ceva este greșit. Ține minte, pentru treaba asta, vei mai fi criticat de acum încolo, toată viața, și de alții.
Așa că nu da ocazia.
Succese nebănuite.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Da

| Adrian_Oprea_1972 a răspuns:

Le place