| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca sa ai ciclu, testele de sarcina sa fie negative, dar totusi sa fii insarcinata?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce nu intrebi un medic ginecolog? N-o sa ti se intample nimic!

| inger02 a răspuns:

Nu e posibil. daca iti vine ciclu si testul iti arata de mai multe ori ca-i negativ inseamna cai adevarat. n-ai cum sa fi insarcinata atat timp cat nai greturi nu vomiti si testul de sarcina iti arata ca-i negativ. :X

| Lullabies a răspuns:

Nu este posibil. Stai linistita.

| Maaryyneelaa a răspuns:

Din moment ce testele ti-au iesit negative, si ti-a venit si ciclul inseamna ca nu esti insarcinata! Daca erai macar un test ar fi iesit pozitiv.Asa ca, stai linistita si ai mai multa grija data viitoare!:*