| anonim12345dada a întrebat:

Este posibil sa-ti curga sange dupa ce partenerul ti-a bagat degetul?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, că l-a bagat ca ghiolbanul, fara sa tina cont ca te-ar putea răni. Alege-ti mai bine partenerii.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil daca te-a ranit cu unghia, sau ti-a rupt himenul.
Asa ceva nu ar fi trebuit sa se intample!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| SharpEagle a răspuns:

Daca esti (erai) virgina, e foarte posibil. Altfel, inseamna ca te-a zgariat, ti-a facut niste fisuri, ori a fost brutal.
Da-i doua palme din partea mea! laughing
Vezi ca sunt ceaiuri cicatrizante si anti-inflamatoare, parca Ginosept era unul dintre ele. Dar sa nu faci un obicei, ca mai perturba flora vaginala (desi pe ele scrie ca ar ajuta-o...).

| lickypuss a răspuns:

Daca nu si a taiat unghiile...