| tocxsickid989toxic a întrebat:

Eu, ca si fata, ma inteleg mai bine cu baietii decat cu fetele.
Credeti ca e ceva ciudat?

Răspuns Câştigător
| GlossyBabe a răspuns:

Sincer am trecut prin asta! E super cool sa te intelegi cu baietii! Ii observi in mediul lor natural laughing stiu ca suna ciudat dar asa e! Vezi ce le place, ce nu, cum se comporta in anumite situatii si greselile facute cu prietenii poti sa nu le mai repeti in relatii! Eu am facut un liceu de baieti si au fost 25 de baieti in clasa si doar 4 fete! Sincer e foarte tare! Dupa o vreme ma considerau "fratele lor" laughing sper ca am ajutat!

6 răspunsuri:
| Demetriavic a răspuns:

Chiar deloc, baietii nu sunt asa de pitigaiati, si cu cat stai mai mult cu baietii cu atat de mult nu vei fi asa sensibila in viitor la o relatie! :* Funda? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic ciudat,din contră...te felicit.
Într-un băiat poţi avea mai mare încredere decât într-o fată. Deseori ele bârfesc,înfloresc.În schimb, băieţilor le place să asculte, să sfătuiască, iar dacă-şi dau cuvântul că nu spun mai departe, deseori se ţin de promisiune.

Proprie experienţă.

| LikeACandyxD a răspuns:

Nu e nimic ciudat. Si eu ma inteleg mai bine cu baietii. Fetele sunt mai rautacioase intre ele si invidioase. Dar de la baieti nu poti primi asa ceva. Deci e foarte bine stai calmawinking

| AlinChiriac a răspuns:

Uneori chestia asta e normala. Uite ca de exemplu. Eu cand eram mic, stateam numai cu fetele. Acestea ma invatau tot felul de lucruri, ma corecteau atunci cand faceam ceva gresit si multe altele. Sa nu mai spun ca toti baietii din cartier imi spuneau ca sunt fetita.

Acum am mai crescut, iar eu sunt inconjurat de toate acele fete poate chiar si mai multe. Iar baietii sunt... ei bine tot baieti. happy

Stiu ca nu e tot una fiind de sex-ul opus. Dar nu vad nimic rau in asta.hee hee

| Alecsa_Ionika_1995 a răspuns:

Da. imi pare rau, esti anormala sad

| andreimaximstefan a răspuns:

Nu are de ce sa fie ciudat tonguebig hug