| Cristinaaa a întrebat:

Eu cu prietenu meu vrem sa facem dragoste, dar nu jtim momentul si loku potrivit. vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| fatacuochimov a răspuns:

Dc uni oamneni sunt atat de stupizi si fac atata haz pentru o simpla intrebare, poate fata chiar nu are idee unde sa isi inceapa viata sexuala. Asta nu inseamna ca trebuie sa o luam la misto sa radem de ea si sa-i dam niste razpunsuri aiurite. Daca ai sa ii dai un sfat bun si folositor fa`l public daca nu tine`l pentru tine.
Si revenind la intrebarea ta : poti face sex oriunde nu va deranjeaza nimeni, daca nu aveti bani, masina sau o camera la dispozitie puteti gasi in tot orasul un loc potrivit unde sa fiti doar voi 2winking sa nu va deranjeze nimeni. succes :*

19 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

La tine sau acasa la el/cand va apuk!happy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mai fata cu ochi rosii, pardon mov, a facut cineva misto de ea?
i-am raspuns cat se poate normal!
sau asta e o tehnica de a ta ca sa primesti fundita?
ce oameni.

| SweetCandy a răspuns:

Momentulthinking Daca va considerati pregatiti momentul vine de la sine asa ca nu am cum sa -ti zic fa dragoste luni seara la ora 23:00 laughing
locul...asta ar fi o problema ...la tine sau la el acasa insa nu trebuie sa va deranjeze nimeni, pentru ca e neplacut daca se intampla asta:d in masina (daca aveti) la un hotel(daca aveti bani sa inchiriati o camera)

| Narfundo a răspuns:

Triunghiul bermudelor.

| Baby a răspuns:

Eeee.eu iti zic cum mi-ar placea mie. =D
seara.la el acasa de preferat. ori in dormitor cu lumanari si petale de trandafiri.

| paramore a răspuns:

Daca nu stiti nici atata lucru at mai bine lasati-va de meserie

| εїз a răspuns:

La tine, sau la el acasă, momentul potrivit este când vrei tu sau el.
Sau dacă nu puteţi acasă, puteţi să vă duceţi la un hotel pentru o noapte, nu este scump, acolo puteţi face sex.
Nu uita să foloseşti anticoncepţionale (doar cu reţetă de la medic), sau dacă tu nu foloseşti anticoncepţionale, măcar el să folosească prezervativ.

| anduta160 a răspuns:

Daca voi nu stiti locul sau momentul noi de unde sa stim? Ma scuzi ca te intreb dar cat de pregatiti sunteti daca nu stiti momentul? Atunci cand sunteti pregatiti si credeti ca este timpul sa faceti acest pas. Locum il alegeti voi sa fie ceva romantic lumanarele, trandafiri etc etc.

| patty32 a răspuns:

straight face
Eu zic nu neaparat noaptea, dar macar seara, na`laughing)
Si in pat laughing
la el, la tine acasa, la un hotel, nu stiuhee hee

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Noaptea, in casalaughing.

| bulebule a răspuns:

La mine acas'. Cand vreti voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va luati de manuta si o face-ti ca cainii in mijlocul strazii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va luati de manuta si o face-ti ca cainii in mijlocul strazii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va luati de manuta si o face-ti ca cainii in mijlocul strazii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va luati de manuta si o face-ti ca cainii in mijlocul strazii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va luati de manuta si o face-ti ca cainii in mijlocul strazii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bloc happy la 15:00

| Rares95 a răspuns:

In mnijlocu' drumului!laughing acum nu mai conteaza undeoh go on orkum lumii nu ii pasa.mereti in piata cand ii targ, acolo faceti un spectacol poate ca va mai si plateste lumea pentru showlaughing

| Roxy_4036 a răspuns:

Pai la tine acasa...si cel mai interesant e seara.