| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietena mea suntem virgini... ceva sfaturi despre cum am putea sa o facem?

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Nu uita să folosiţi prezervativ va fi mai uşor şi pentru ea pentru prima dată. pentru că are lubrifiant.

Preludiu să fie mai lung ca ea să se poată "umezi"

Şi nu o lua tare!

În rest totu vine de la sine.

T.

| sssoriii a răspuns:

In primul rand va trebuie un pat mare si confortabil. E foarte important sa faceti baie inainte.Sa nu uiti de petting(preludiu) ca fata sa poata sa duca actul sexual pana la final.Trebuie sa o exciti foarte tare asa incat sa nu o doara foarte tare. Apoi, cand amandoi sunteti "infierbantati" treceti la nivelul urmator.
sfat: pune un prosop sub ea, daca zici ca e virgina.
Baftaa!