| Dalila_1325 a întrebat:

Eu sunt virgina si daca eu am himenul elastic si nu curge sange sau ceva de genu el cum isi va da seama ca eu chiar am fost virigna crying?nail biting

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te va crede pe cuvant. Asa ar face orice barbat normal.

| Lulu1987 a răspuns:

Se cunoaste.am avut o iubita care era virgina si avea himenul elastic.m am chinuit un pic.intelegi ce vreau sa spun! deci o sa si dea seama ca esti virgina! app.nici ei nu i a curs sange deloc!

| 2122009 a răspuns:

Eu am himenul elastic, si nu am sangerat la primul contact sexual si nu am primit nici un fel de repros sau sa inceapa sa imi spuna ca nu am fost virgina. Nu este nimic de speriat, daca te iubeste te crede si in plus ce idiot nu ar deosebi o fata virgina de una care nu este virgina? straight face Stai calm talk to the hand