| gfy a întrebat:

Exista femei bune pe tpu.ro?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

De ce nu ar exista? Din fericire, aici ai ocazia sa vezi si cat de inteligente sunt inainte sa descoperi cum arata.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bune dar rele la buget.

| MMihai a răspuns:

Bune, la ce?

| MMihai a răspuns:

Tu ai pus o intrebare eventual jignitoare pentru unele. ///

Dar am mers, pe ideea ta, de șmecheraș miștocar. ///

Când o să te mai maturizezi,

dacă cumva te vei maturiza cândva,( că sunt bărbați imaturi și la pensie, ),

o să vrei mai multe, de la o eventuală nevastă, decât aspecte estetice și decât cerința,, bună la pat,,.

O să vrei să fie și bună profesional, și harnică, și gospodină, ș.a.m.d. //

Tu ai vrut să te bagi în seamă, punând o intrebare aiurea!//

Nu cred că toate femeile,, bune la suflet,,, trebuie neapărat să fie și exagerat de grase.

| deea89 a răspuns:

Cauta si vei gasiwinking

| FucktheSystem a răspuns:

Daca te referi la "bunaciuni" atunci te anunt ca exista dar inteligenta lor este invers proportionala cu "bunatatea".

| liviu89 a răspuns:

La suflet

| liviu89 a răspuns:

Ai fantezii sexuale cu Teo? laughing
Eu ii raspundeam lui mihaidavidologul

| liviu89 a răspuns:

Ce sa ii ceri?
Nu stiu de ce te mai obosesti sa ii explici...

| Tigrilă a răspuns:

Poate.da sunt luate ca locurile de parcare.Ale bune sunt ocupate toate

| Elena_9049 a răspuns:

Eu

| Deĺααα a răspuns:

Io`slaughing

Glm nu ma laud ca is buna sigh multi o zis laughing)

da in fnblushing is si inteligentalaughing, gatesclaughingsmug

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

@Dox, la asta mă gândeam şi eu...

| Dox a răspuns:

Pai nu stiu, mama ta are cont?

| gfy explică:

Si eu gandesc la fel, de aia am si pus intrebarea asta. Majoritatea (si nu numai fetele) dau dovada de o inteligenta rara, cu R mare.

| gfy explică:

@Mihaidavidoglu1954 - E publicat la categoria "Dragoste si Sex" si tu ma intrebi la ce? Ma refeream la corp, la fata, etc, doh. Raspunzi si tu doar sa te bagi in seama pe aici happy

| gfy explică:

@liviu89 - Cauta-ti o femeie grasa, buna la suflet si casatoreste-te cu ea. Casa de piatra!

@Roxana - Da, asa e, din fericire big grin

| gfy explică:

@Deea - Nu am publicat intrebarea pentru a-mi gasi jumatatea happy. Mersi de sfat, dar nu-l voi lua-n seama.

| gfy explică:

@Elena - Sunt ferm convins.

| Noname_4934 a răspuns:

Macar stim ca exista baieti prostihappy