| cudeeaD a întrebat:

Exista persoane care intra mereu in viata noastra fara nici un motiv. persoane la care nu te-ai gandit niciodata care pur si simplu le intalnesti intamplator fara sa le cunosti dar ai impresia ca totusi le cunosti de o viata. te fac sa te simti ciudat dar intr-un fel placut ...iti doresti sa cunosti, sa crezi si sa simti ca este adevrat ceea ce se intampla...dar apoi parca totul dispare fara nici o urma! De ce trebuie sa existe astfel de persoane nepotrivite? Parca am impresia ca le cunosc dintotdeauna pentru ca si eu sunt la fel ca ele de nepotrivita! aiurea sa nu poti avea ceea ce iti doresti este cel mai mai chin. sa te minti de una singura ca acel ceva exista! Mereu continua. si continua de parca ar trebui sa imi pese, imi pasa dar toate astea ma ucid in fiecare zi fara ca lor sa le pese Niciodata nu voi intelege de ce!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti destul de confuza.

| DuoMaster a răspuns:

Daca acele persoane nu ar exista nici noi nu am mai fi pe pamant.nu le da atentie si totul este ok.