| Simon123 a întrebat:

Exista prin Brasov locuri de facut sex maxim 18 ani?

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Sincer, mai bine cauti una online, cele de pe centura sunt si urate si pline de diferite boli. Stiu ca te rezolva pe 2 bonuri de masa dar antibioticele vor fi mai scumpe.

| Violleta2022 a răspuns:

Intreba-ti prietenii, mai mult ca sigur stiu case cu prostituate.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca exista exact la fel ca si in orice alta localitate a tarii. Trebuie doar sa stii sa le cauti si bineintles aceste locuri pot sa depinda si de preferintele tale sau ale partenerei. big grin