| Cosmin_1782 a întrebat:

Exista riscuri de imbolnavire daca fac sex cu o fata care e racita(jos) ps: ne protejam

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ea o să aibă dureri în timpul actului sexual, atâta tot.
Îmbolnăvirea se face dacă boala se transmite pe cale sexuală, neprotejat.
Sănătate.
Pa, pa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ea o sa aiba dureri, tu nu patesti nimic si daca va protejati poti sa fii sigur ca nu se intampla nimic.

| amanda33 a răspuns:

Pai ce intelegi tu prin protectie? Ca te protejeaza.
Raceala jos nu inseamna decat inflamarea organelor genitale si dureri la ciclu insotite de sangerare abundenta(asta ca umbla dezbracate si cu spatele gol) ca sa vorbesc pe limba ta. Racaeala " jos" nu inseamna virusuri, bacterii, ciuperci sau mai stiu eu ce. Daca fata e la ciclu nu e recomandat sa faci sex, in primul rand ca nu e ...frumos in al doilea rand ca o sa o chinui, ea nu o sa simta placere. Deci stai linistit nu e nici o problema

| RobertClaudiu a răspuns:

Daca vaprotejati nu poti sa iei nici o boala pentru ca esti protejat

| Loredana_4793 a răspuns:

Pentru tine, nu, dar pentru ea va fi un pic mai dureros actul sexual si poate avea dureri si dupa terminarea actului.
Te pup!

| LycOS a răspuns:

Nu, poate ca o sa aiba ea dureri...in rest nu ai ce lua.[boli]