| fugarul a întrebat:

Am facut sex si a ramas prezervativul in mine. Ce se intampla in acest caz? Trebuie sa merg la ginecolog sa mi-l scoata? Iese singur? Ce riscuri de imbolnavire exista?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Trebuie să mergi la un psihiatru, e mai bine, ascultă-mă.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, trebuie sa mergi.

| Castiel a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei o spatula, sa lasi dracu vrajelile si sa te duci pe un site de caterinca, sa-ti bagi spatula in cur dai 3 ture in juru scolii dupa iti bagi bormasina in pasarik si daca tot nu iese zici ca nu ai avut noroc a si dupa du-te la un psihiatru profesionist pentru copii prostii alegerea iti apartine

| Adorable a răspuns:

Buna!
Te sfatuiesc sa iti dezinfectezi bine mainile si sa incerci sa il scoti cu mana. Introduci un deget, iar daca nu il simti si nu il poti agata este mai bine sa te duci la ginecolog! Este posibil sa ramai insarcinata daca prietenul tau a ejaculat in prezervativ!

| foxi a răspuns:

Pai tu iti imaginezi ca vaginul e un labirint unde se ascunde un obiect pierdut?

| Nicky29 a răspuns:

Incearca sa il scoti dar ai mare grija nu poate sa fie la distanta mai mare de 1 deget pune-l si pe prietenu tau sa incerce sa il scoata(vorbesc serios). Daca te sus repede in taxi si fugi la ginecolg til scote imediat.Nu sunt riscuri de imbolnavire am o prietena care a reusit sa sil scoata singura dupa 7 orehee hee si nu am auzit-o sa se fi ales cu vreo infectie sau ceva de genu.

| anca13 a răspuns:

Doamneeeeeee oh go on deci tu in loc sa te chinui sa ti-l scoti tu stai si scrii pe tpu.Mai lasa vrajeala asta ieftina ca m-ai plictisit.

| Anndrey1234 a răspuns:

Incearca sa bagi mana sa il scoti... daca nu, ginecologul e solutia!

| chrisswchrissa a răspuns:

Da trebuie sa mergi la ginecolog sa ai grija ce faci! fundita!

| miruniq a răspuns:

Trebuie sa mergi urgent la ginecolog!