| RAY a întrebat:

Exista si fete incel sau mgtow?

9 răspunsuri:
| SLS92 a răspuns:

Categoric, doar ca se *** regulat de 10-15 ori pe luna, ca sunt fete nu baietiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mămicile singure și feministele.

| Mosotti a răspuns:

Sunt, alea dezamagite rau de barbati si o iau putin pe aratura, se afunda in munca, fac pe durele, nu vor relatii, devin insensibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mgtow vine de la Men going their own way, decu femei mgtow nu pot exista! Dar incel da, am mai auzit! Sunt mai putine totusi!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum ar fi femei pe drumul lor in engleza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Women going their own way!

| Werrich a răspuns:

Da, exista fete incel și se numesc Femcels
https://www.huckmag.com/......-movement/

| Bruno92 a răspuns:

Dap cele care au avut o copilărie grea sa relații eșuate, traumatizante.da nu e o generalizare.

| SLS92 a răspuns:

Femcels - girls who can't get a chad, pui o intrebare de parca nu stii de unde ai venit cu denumirile asteawinking las-o moarta