| Bogdan2233333 a întrebat:

Exista vreo diferenta de calitate intre prezervative normale si cele cu arome?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Diferente privind standardul ''calitativ'' in mod cert NU exista. In schimb de regula exista o anumita diferenta de pret in + fata de valoarea prezervativelor obisnuite. Sanatate!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i diferenta de calitate, doar de gust.
Cele cu arome fiind indicate in sexul oral, ca sa faca mai placuta felatia.

| Bogdan2233333 explică (pentru Violleta2022):

Sa inteleg Ca alea cu arome sunt express pentru oral?

| Bogdan2233333 explică (pentru Violleta2022):

Eu la sex normal ma refer

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bogdan2233333):

Prezervativele cu arome sunt destinate sexului oral pentru femei sau barbati, pentru a-l face cat mai placut si atractiv, dar se pot folosii cu succes la toate tipurile de sex: oral, vaginal si anal, desii sunt ceva mai scumpe decat prezervativele simple, fara gust sau arome.