| Maria2016aprilie a întrebat:

Zilele trecute facand dus cu prietenul meu, acesta m-a atins cu penisul in zona vaginului. Mentinez ca purta prezervative cu arome. Exista riscul unei sarcini?

10 răspunsuri:
| ιυвιтα a răspuns:

Vei face o capsunica sau depinde de aroma.
Serios acum, erați în dus și nu făceați sex?
Purta prezervative? Cam câte?
Nu ești însărcinată, dar te rog raspunde la întrebările mele, sa nu mor nedumerita!
Ce vârstă ai? E important sa știu cărei categorii de vârstă mă adresez!
Xoxo

| sofisis a răspuns:

Ma, daca nu era cu arome atunci da, ramaneai clar gravida.
Dar fiind cu arome, cel mai probabil nu vei ramane gravida.

Răspuns utilizator avertizat
| Klandestin a răspuns:

Pentru ce prezervativ? laughing s-a jucat cu el de a submarinu? laughing si cu arome laughing nu mai faceti prostii.

| mihaybbc a răspuns:

Depinde cu ce arome era.