| anonim_4396 a întrebat:

Fac dragoste cu prietenul meu de un an de zile, fara sa folosim metoda contraceptiva, el ejaculeaza afara.am tot auzit ca de la lichidul pre-ejaculator poti ramane insarcinata. Daca am facut dragoste in perioada fertila(am calculat si tb sa am ovulatia pe 14 iar pe 13 am avut contact sexual)ce sanse de sarcina exista?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

30%, daca sunteti amandoi sanatosi si fertili.

| valThina a răspuns:

Euo sa iti dau un raspuns din experienta.sansa este undeva pe la 90 % sau poate ca am fost eu foarte ghinionista

Răspuns utilizator avertizat