| forever4you a întrebat:

Faceti o descriere a iubitului/iubitei... funda pentru ce-a mai frumoasa descrierebig grin

Răspuns Câştigător
| DacaTuSpui a răspuns:

Ce intrebare bunabatting eyelashes. La categoria asta sunt atat de mult intrebari legate doar de sex si de sarcini nedorite. Sunt lucruri normale si acelea, dar parca lumea uita sa priveasca si in sufletul iubitului/iubitei. Eu sunt fata, insa nu o fata care apreciaza baiatul pentru bani sau pentru masina. La iubitul meu imi place zambetul, privirea patrunzatoare, gropitele:X, ochiiday dreaming, buzele=p~, pentru mine e cel mai frumosbatting eyelashes. Pot vorbi orice cu el, ma asculta si ma intelege. El e mai mare ca mine cu 3 ani si sincer pot spune ca uneori imi da sfaturi care pe moment ma deranjeaza, dar ajung sa imi foloseasca. Ma face fericita pur si simplu prin felul lui natural de a fi. Il ador chiar si atunci cand e nervosbig grin.

12 răspunsuri:
| Mirela_1854 a răspuns:

Hm.Interesanta idee.happy

E perfect love struck
E minunatlove struck
E magiclove struck

E saten cu ochi verzi si cu ceva nuante de caprui, inalt day dreaming. si cu mushchilaughing. Asa cam ca printii din povestile pe care mi le citea mama.batting eyelashes. Cand ma priveste simt ca imi fuge pamantul de sub picioare, desii suntem impreuna de 1 an jumate ne simtim ca in 1 zi.

Are un defect : Iubeste o Zanatica. adica pe mine.laughing

Simteam nevoia sa spun toate astea.big grin

E destept si stie sa ma asculte

| forever4you explică:

@Mirela ma bucur pentru tinebig grin

| BombonikPoxy a răspuns:

Doi ochi caprui ce se plimba prin lume,
Doi ochi caprui amenintati de natiune
Un chip plapand ce-ti bucura ochii
Ce intelege cand incepi sa te apropii

Un zambet cald ce te face sa crezi
Un trup solid vrand sa-l venerezi
Un suflet inocent dornic de iubire
SI doua buze moi ce le saruti la venire

in aceste versuri se regeseste iubitul meu:X))

| madutzyk93 a răspuns:

Iubitul meu are ochii caprui, parul saten, buze senzuale, muschii formatibatting eyelasheseste foarte tandru, respectuos, grijuliu si foarte iubitor cu mine. Desi i-am ranit sentimentele nu o data ci de doua ori, el m-a iertat si m-a ajutat sa-mi dau seama ca imi vrea dor binele. si desi distanta ne desparte foarte mult timp, tot ea ne-a apropiat si mai multhappy Imi place foarte mult la el privirea gingasa si zambetul suav care ma fac sa plutesc in aer de fericirekiss, iar pentru toate astea ii multumesc etern ca exista in viata mealove struck.

| Ririru a răspuns:

Buna.

Deci, iubitul meu pentru mine e perfect.

Este inalt, brunet, ochii albastri, un albastru foarte aprins, ma pierd in ochii lui

| Annitu a răspuns:

Buna.
calitate: perfect
defect: nu mai e al meuhappy

| LORICIK18 a răspuns:

Iubitul meu e ca o raza de soare, a aparut in calea meacu vreo trei ani in urma...nu imi vine sa cred cat de gingas si dragalas e in fiecare zi.Precizez faptul ca inainte de relatia mea cu el, eu nu puteam fii cu un baiat mai mult de 2-4 luni. E un scump, il ador cu fiecare zii ce trece:X:X:X

| edy132 a răspuns:

Maria, dai funde prea repede, astepta sa raspunda mai multi. Ce voi descrie este un concept, asa ceva nu mai exista, nici nu detin asta.
Cel mai mult as aprecia la iubita mea inteligenta ei, sa pot vorbi cu ea, sa ma inteleaga. Apoi as aprecia trupul ei.sunt pervesr? gresiti fetelor. mi se pare foarte normal ca sa fiu atras de trupul iubitei mele. Mi-as dori sa aiba o piele fina, sa miroasa mereu frumos, prezenta ei sa ma faca sa zambesc, sa fie delicata, blanda. Sa aiba ochii verzi, in preajma ei sa am simt mereu fericit si cu cheful de a face glume, cu ceilalti sa aiba un aier de "hai sa fim doar prieteni" incat sa nu o vrea nici un alt baiat ca iubita, sa fie seducatoare, sa fie bruneta. Sa nu fumeze, sa nu bea, sa fie linistita, pasnica, sa-i placa linistea, sa ii placa si muzica culta gen parazitii, sa fie glumeata, sa zambeasta frumos sa nu fie un zambet fortat dar nici sa fie mic, sa inchida ochii atunci cand ma saruta, sa ma alinte, sa ma mangaie dupa ceafara 3-4 secunde uneori cand ii place ceva din ce fac, sa nu se strambe, sa nu fie alintata, sa nu aiba fite, sa nu fie increzuta, sa nu fie nevoie sa o itnreb de 15 ori "de ce esti suparata?" ca sa-mi zica, sa nu se machieze, sa stie sa fie sexy, sa poarte pantofi de care-mi plac mie, sa stie sa danseze tango, sa stie sa se distreze, sa nu aiba pretentii, sa nu zica "nu-mi place" inainte de a incerca, sa aiba timp de mine, sa nu fie disperata dupa scoala, sa nu planga pentru o nota de 2, sa nu fie scoala pe primul loc, sa nu apara cineva nou in viata ei in afara de familie si sa fie mai important decat mine, sa nu ma minta, sa nu imi ascunda ceva, sa nu fie cu alta persoana cand vorbesc cu ea la telefon pe mes, sa fie spontana, sa ii placa muzica, sa ii placa filmele, sa fie jucausa, sa iti vina mereu sa o imbratisezi, sa nu fie vreo scandura slaba sa o ia vantu, sa nu fie dispaerata dupa silueta si sa slabeasca, sa stie ca barbatilor le plac femeile mai cu forme nu scandurile, sa fie indiferenta fata de probleme sa le rezolve cu calm, sa nu fie isterica, sa ma lase sa o iau in brate, sa faca dus in fiecare zi, dupa ce ne despartim sa ramanem cei mai buni prieteni.

daca ar avea un cont pe TPU sa astepte 3 zile si apoi sa dea o fundita.

| Mhjua a răspuns:

Ce raspunsuri laughing
siropoaselaughing
scuze.laughing

| Ririru a răspuns:

laughing)
Ce tare e TPU, nu mi-a postat tot raspunsul. Mdaa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul meu,hmm il ador e viata mea,saten cu ochi caprui, o gurita dulce, muschi.Pt mine e totul,desi i-am gresit d 2 ori ma iertat si mi-a aratat ce e si ce nu e binelove struck mor d dragul lui suntem impreuna de 2 ani si 2 luni si avem planuri pentru viitor

| forever4you explică:

@edy132 am dat-o pentru ca asa am vrut eu phbbbbt