| Miruna66 a întrebat:

Vreau si eu o descriere de hi5 dar nu cu
Name:...
pur si simplu o descrierebig grin

Răspuns Câştigător
| pinguinuVerde a răspuns:

Genu` asteia? :

Acest hi5 poate fi vizualizat de copiii in vârstă de până la 12 ani numai cu acordul sau împreună cu părinţii ori familia. Genul hi5'ului : Imprevizibil.

Sa NU indrasnesti sa'mi dai ADD daca :

- ai peste 22 de ani.

- asculti genul ala de muzica "hauso-manelar".

- minti.

- suferi.

- nu ai nici macar o afurisita de absenta.

- dai 5 massuri pe minut sa primesti un amarat de coment pe hi-five.

- iti place sa iti invarti prietena pe degete.

- nu sti ce inseamna un prieten adevarat.

- pui botu' la toate vorbele pitipoancelor la adresa mea.

Urmeaza statia citirea About.me'ului cu peronu' in partea joasa.

Dupa ce ai implinit fabuloasa varsta de 13 ani este absolut obligatoriu sa iti creezi un profil de hi5.

Dupa care, bineinteles, incepi sa pozezi ca un star.

PORNOstar.

In cazul fetelor [ top.secret ] ~> sanii nu par mai mari daca ii strangi cu bratele, pari tu mai penibila.

Daca iti subtiezi gatul in photoshop, in realitate s.ar putea sa cauzezi total niste atacuri de cord ( in cazul asta te poti considera fatala ).

In cazul baietilor, le.as sugera sa nu mai faca poze abdomenelor lor super-bine-lucrate la sala din cartier pentru ca arata groaznic.

Si nici nu e asa interesant sa vezi niste patratele deformate.

Aaa, si va rog, nu mai faceti poze sprijiniti de BMW-uri.

ABSOLUT STUPID!

Eu? PaTeU:]

Tipa care nu vorbeste cu strainii.

Tipa care dauneaza graw sanatatii.

Tipa care poarta o discutie numai prin semne daca nu o interesezi.

Tipa care se scarpina in fund daca o mananca ( figurat ).

Tipa care chiuleste pentru a dormi.

Tipa care detesta prietenii falsi dar ii accepta pentru ca si ea la randul ei face la fel altora.

Tipa care iubeste din prima zi.

Tipa care merge pe jos de la scoala pana acasa.

Tipa care face 200 de poze, dar ei ii plac doar 10.

Tipa care e in stare sa fure pentru placerile ei zilnice.

Tipa care se simte in al 9-lea cer cand bea COCA-COLA.

Tipa care merge la cumparaturi doar de dragul angajatilor draguti.

Tu?

Genu' de fata care trebuie sa fie " famous " pe hi5.

Genu' de fata care copiaza descrierea mea si pretinde mandra ca ii apartine.

Genu' de fata care trebuie sa ma jigneasca pentru a intra in vorba cu mine.

Genu' de fata care nu recunoaste ca :

- alearga dupa masina dimineata pentru a ajunge la scoala.

- mananca ciorba macar o data la 2 saptamani.

- se caca atunci cand zice " brb. vb la tel "

- face duj obligata de ai ei.

- nu stie sa foloseasca masina de spalat deci isi spala singura chilotii.

- se da emo pentru a impresiona un baiat.

- are la stts " @ Kristal " si ea de fapt e in camera la tv.

Tu? sau. Eu?

Eu! dc?

Pentru ca :

- imi sclipesc ochii nu datorita excesului de pigment negru din mascara, ci datorita luminii din spatele acestora!

- alaturi de mine nu o sa fii mandru, ci fericit!

- frumusetea mea tine de naturalete, nu de machiaj!

- in club o sa fiu transpirata si cocotata p masa, nu p tocuri!

- ma bucur mai mult de atingerea ta decat de cadourile tale!

- in masina cant si dansez, nu tin buzele cat mai tzuguiate!

- te accept asa cum esti si nu incerc sa te schimb!

- noaptea o sa fiu una cu tine, nu "numai pentru tine"!

- atunci cand gresesti, iert si trec mai departe, nu iti tin morala!

- sunt cum sunt pentru ca vreau, nu pentru ca nu am de ales!

- in zilele cand iesi cu prietenii, ies si eu cu prietenele, nu dau start unei noi dispute cum ca ii preferi pe ei in acea zi, si nu pe mine!

- am puterea sa zambesc cand imi vine, nu cand trebuie!

- atunci cand ai nevoie, mereu sunt acolo!

- pot sa-mi platesc un "cico" singura, si nu trebuie sa astept asta de la tine!

- in cea mai proasta seara posibila, nemachiata, ciufulita, si'n trening tot am reusit sa agat ( si era chiar dragut )!

- daca vom pune punct relatiei, vom incheia amical, nu infernal!

- dupa primele 2 min de conversatie uiti cum arat si cu ce sunt imbracata!

- cause i'm not just anyone, i'm "the one"!

Pentru toate domnisoarele cu aere de "dive" care se uita stramb la pagina asta. de'asta sunt EU si NU sunteti voi!

In fine.

- esti fericita ca ai 10000 comentarii repetate?

- esti fericita cand dai accept la toti violatorii negrii in serie pentru. a. ti vizualiza profilul si ca pozele tale sa devina "material de lucru" pentru. ei?

- esti fericita cand "prietenele" tale te vad in parc cu un tip BUN?

- esti fericita cand strangi 60 de minute pe Vodafone si primesti 1EURO?

- esti fericita cand din 80 de absente diriga ta motiveaza doar 5?

- esti fericita cand te trezesti dimineata si vezi ca ai 15 de add. uri pe mess?

aaaaTunci crezi ca mai pot spune ceva?

wake UP girl! traiesti in vise!

RECUNOSC. Chiar daca ma seaca la icre aerele lor de staruri.

Inevitabil tin cu sexul feminin!

Ma iubesti? Esti lezbi

Ma respecti? Si eu

Ma invidiezi? Ai de ce

Ma barfesti? N'ai decat

Regreti ca m'ai cunoscut? Mi se rupe

Indrasneata? Daca tu esti pampalau

Incapatanata? Pana peste masura

Nemultumita? Intotdeauna

te-am insultat? Foarte bine, meritai

Ai zis ce`ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vrei

Modesta? In anumite cazuri

Ca sa te multumesc? N`o sa ma schimb

Ti-am mai zis ca te iubesc? Am fost sincera

Rea? Cu cine merita

Sincera? Da, oricat de dur ar fi adevarul

Bunul meu simtz? Depinde de al tau

Urata? Nici macar la prima ora a diminetii

Geloasa? Da, chiar daca nu'mi dai motive

Indragostita? Nu de la varsta asta, am vazut ca nu se merita oh go on

Copilaroasa? Da, pentru ca asa vreau

Originala? Mereu

Devotata? Pt ca stiu sa'mi mentin prietenii

Copiata? De fiecare data

Tupeista? Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine

Vrei sa`mi devii prieten? Demonstreaza`mi ca meritzi

Indiferenta? Daca nu ma interesezi

Te urasc? Mi-ai dat motive

Falsa? Doar cu unii

Parsiva? Datorita unora dintre voi

Un sfat? Nu asculta de sfaturile nimanui

Te deranjez? Iarta`ma, nu pot sa multumesc nici macar 100 de persoane.

Vrei sa ma intelegi?

Sa iti traduc putin semnele!

happy = incepi sa ma enervezi.
sad = imi pare rau.
winking = las' ca vezi tu.
:-p = fie ca tine.
sad = m'ai dezamagit.
x( = ai dat de dracu'.
smug = ai vrea tu.
straight face = fara amuzament.
raised eyebrows = ai chef de mijtouri?
oh go on = hai lasa'ma.
rolling eyes = mdeah.
don't tell anyone = sa nu mai zici la nimeni.
silly = sunt beata.
=d> = ai facut'o lata.
waiting = mai astept mult?
phbbbbt = unde te crezi? sweet.
wave = ignore.

Bafta.