| Minigun123 a întrebat:

Fantezii erotice

Buna. Pentru o cauza nobila, vreau sa stiu care sunt cateva dintre fanteziile voastre erotice. Este pentru un studiu de caz, pentru un prieten bun, psiholog in devenire.

Stiu ca TPU ma poate ajuta, si ca oamenii de aici sunt in general foarte amabili.

Va rog mult sa completati chestionarul de la link-ul urmator ( este facut prin Google Docs si nu prezinta nici un risc ).

Link : https://docs.google.com/......I/viewform

Chestionarul este unul destul de complex, incepe cu o intrebare initiala, si este urmat de 3 pagini cu intrebari, la care veti raspunde fie prin a bifa o casuta, fie prin a completa cu scris.

Nu cred ca va dura mai mult de 5-10 minute sa il completati!

Daca nu va convine sa raspundeti la una dintre intrebari, sariti peste happy

Anonimatul dumneavoastra este garantat, normal, doar in cazul in care raspundeti prin chestionar. Daca decideti sa dati un raspuns scurt pe TPU, acesta din nefericire nu va fi folosit in studiu.

Dau cu mare placere fundita la toti cei care completeaza chestionarul happy Trebuie totusi sa imi spuneti ce scrie inainte de butonul Trimite ca sa stiu ca ati completat cu adevarat.

Indiciu : are un singur buton de bifare dedesubt.

Va multumesc anticipat, si sper ca nu incalc vreo regula TPU. Daca este asa, atunci imi pare rau big grin

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Fişierul solicitat nu există.

Verificaţi adresa şi încercaţi din nou.

| RAY a răspuns:

Sorry, the file you have requested does not exist.

Please check the address and try again.

Get stuff done with Google Drive

Apps in Google Drive make it easy to create, store and share online documents, spreadsheets, presentations and more.

Learn more at drive.google.com/start/apps.

| sayWhaaat a răspuns:

Linkul nu este bun.