| anonima4all a întrebat:

Fetele dezvoltate cu sanii mari, dupa ce si-au inceput viata sexuala le mai cresc sanii in continuare?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, pana pe la 21 de ani.

| Ben. a răspuns:

Da

| Lorenada a răspuns:

Daaaaaaaa

| alexam a răspuns:

Da, mai cresc, dar nu foarte mult. Cred... Ideea e ca sanii sunt formati din muschi si grasime. La unele fete grasimea este in proportii egale pe corp, la altele nu ( au mai multa grasime pe fund, burta... ). Practic sanii se dezvolta complet pe perioada sarcinii cand femeia se pregateste de nastere si apoi de alaptare, si in functie si de asta, forma cu care ramai mai apoi poate sa se schimbe, sa ti se mai lase, sau se revina aproape la fel de ok ca si inainte de sarcina daca nu i-ai avut f mari si,, grei,, sa zic asa...

| andi a răspuns:

Da, pana la pamant... da ce au interzis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da le cresc niste tatoaie

| alexxa17 a răspuns:

Da normal!