| Ingercazut a întrebat:

Fetele fac cadou iubitului de valentine's day? daca da, dati-mi idei urgent! cat mai originale please! sunt in pana de timp...

2 răspunsuri:
| NatyNate a răspuns:

Da si fetele fac cadou. Poti sa alegi ceva frumos de aici http://www.fungift.ro/......-0-c.html. Sau poti sa.i cumperi o inima cu te iubesc sau ceva cu inimi ...sau un ursulet, gasesti tu ceva :). Funda?

| bibiutza21 a răspuns:

Nu este neaparata nevoie sa ii cumperi ceva. De obicei barbatii fac cadourile.Este suficient daca ii dai un sarut de neuitat...big grin