| MhPnr a întrebat:

Daţi-mi vă rog frumos nişte idei pentru cadou de valentine's day puppy dog eyes. Se apropie cu paşi repezi, iar eu habar nu am ce să-i iau iubitului meu.

Răspuns Câştigător
| alexyki a răspuns:

Poti sa.i cumperi orice, trebuie sa fie din suflet. eu ti'as recomanda sa ii faci ceva personalizat ( o rama cu o poza cu voi doi, un tricou pe care sa imprimi o poza) pentru ca este mult mai frumos decat un ceas sau un parfum

5 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Daca esti americanca cum se face ca stai pe TPU? cred ca in america sunt mai multe siteuri gen TPU, mai frumos ar fi sa ii dai ceva de dragobete nu de valentines's day, valentines's day e sarbatoare americanawinking

| MhPnr explică (pentru Emazio):

Nu mi-am editat profilul, chill, sunt româncă big grin.

| danieldan123 a răspuns:

Cumparai ceva ce sti ca ii place un parfun un ceas sau o poza cu voi impreuna sarutanduva

| andreismeck72005 a răspuns:

Usor! I-ai bomboane de ciocolata, un buchet de trandafiri si un prezervativ!
Ps:era o gluma la faza cu prezervativul

| annonimkiss a răspuns:

Pai de exemplu ii poti lua un parfum sau un ceassmugdepinde cei place si luibatting eyelashes