| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati lovit vreodata un baiat intre picioare la nervi? V-a parut rau dupa aceea? Un raspuns sincer va rog daca se poate.

237 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da am lovit si nu imi pare rauhee hee...nu imi pare rau pentru ca a meritat; odata am facut treaba asta pentru ca merita acel baiat din plin, nu stiu daca am facut bine dar nu regret, sa fie invatare de minte pe viitor, trebuie si noi fetele sa ne aparam cumva de aceea dam la punctul slabhee hee.

| smileysmiley a răspuns:

Hoho...cati baieti nu am lovit eu intre picioare de am facut omleta.
Si nu nu imi pare rau pentru ca eu le dau si cu motiv, nu trec pe langa ei si dau asa ca nu am ce face. Daca se iau de mine sau imi vb urat, atunci se prajesc outelewinking

| lolipop_7312 a răspuns:

Am lovitlaughing. Din greseala recunosc. Mi-a parut teribil de rau, mai ales cand l-am vazut ca se ghemuieste si se lasa jos. Cred ca jumatate de ora daca nu mai mult am stat langa el si mi-am cerut scuze, mai ales ca ma simteam penibil...

| BRG a răspuns:

Este un lucru urît din partea voastră că a-ți recurs la așaceva, puteați găsii alte metode, dacă și el var fi lovit tot între picioare ce ați făcut?

Răspuns utilizator avertizat
| multimoak a răspuns:

Mereu acolo lovesc happy Si nu regret uneori...

| Anecherry a răspuns:

Da, am facut-o numai ca nu din nervi ci din greseala o data; si da, mi-a parut rau dupahappy>

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, da am lovit si nu neaparat la nervi... si atunci cand sunt suparata pe ellaughing. nu, nu imi pare rau big grin

| danutza91 a răspuns:

DA am lovit, dar nu mi-a parut rau ca o merita din plin tongue

| bblock69 a răspuns:

Hahahaha...pai daca a meritat-o de ce sa-ti para rau? laughing

| Alisa a răspuns:

Da, am lovit doar o singura data. Chiar daca merita, mi-a parut rau dupa aia, si mi-am dat seama ca nu trebuia sa fac acest lucru. De atunci m-am abtinut sa mai fac acest lucru. laughing

| Farcas a răspuns:

Eu nu am lovit pe nici un baiat acolo, inca laughing

| cosm1n_9149 a răspuns:

Eu am primit o astfel de lovitura, nu zic ca nu meritam dar a dat si ea fara simt, toate culoriile m-am facut. Daca ma nenorocea isi nenorocea si ei viata. Stupid nu?
Pentru ca i-am pus mana pe fund, de mai multe ori.
Am vazut ca majoritatea fetelor de aici raspund cu violenta si ce e cel mai grav ca nu regreta, atunci noi cand v-a batem ar trebui sa nu regretam nu?
Eu zic sa v-a mai ganditi.
Violenta genereaza violenta, nu uita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am lovit si nu odata de mai multe ori si nu mi-a parut rau.pentru ac de fiecare data cand e vorba de baieti nu trebui sa iti para rau pentru ca trebui sa stai bine si te gandesti cum sunt ei de rautaciosi.cand spun asta ma refer ca sunt multi care isi bat joc de fete si profit de ele de aceea nu trebui sa iti para rau.ma refer chiar si la persoana la care ti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am lovit multi baieti, dar unii chiar meritau, dar dupa regretam si ma simteam penibil.sad

| roxynutza a răspuns:

Am lovit dar merita...asta ca sa invete minte sa nu se joace cu fetele :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai Urata livitura la un biaiat E KEOO in 1 min Jur... fetelor sa nu mai faceti asa ceva... ca. nu e Bine mai bine dati un pumn In Barba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, am lovit multi baieti la ****. am lovit cu toata puterea la ****. cand incepeau sa planga mi se facea rusine. da in tot deauna cand ma enerveaza un baiat ii dau la ****.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 11 ani si a inceput sa-mi iasa sperma.si carnaciorul are lungimea de 14 centimetri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am primiti o lovitura intre picioare de era gata sa ejaculez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am primit o vovitura cand eram in potenta si nu m-a durut, apoi am primit o lovitura cand eram in semipotenta fix in... si m-a durut. Mi-am mai primit o lovitura de era sa ejaculez iar ea statea si radea.

| Lex_1956 a răspuns:

Intr-o seara eram mort de beat la un party si o luasem pe o fata in brate...aceasta din urma mare sut ce mi-a tras intre picioare cu calcaiul cazand pe jos.Nu a renuntat si mi-a mai tras vreo 5 6 lovituri.Norocul meu e ca nu avea in picioare decat sosete. Oricum a doua zi mi se umflasera grav si nu mai puteam de durere...Doctorul mi-a zis ca mai erau de ajuns 3 4 lovituri si ramaneam fara ele.Intr-adevar,am meritat-o dar a fost mult prea mult.cred ca o lovitura ajungea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am lovit de mai mult e ori si nu nu imi pare rau pentru ca o meritau.nu ii lovesc asa daca trec pe langa ei si n-am ce face dar ii lovesc atunci cand am motiv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da i-am lovit de mai multe ori si nu mi-a parut rau deloc

| ManUs_9852 a răspuns:

Eu unul nu cred ca ii bine sa loviti un baiat la nervi ^.^, pentru ca daca ati vedea ce durere este nu cred ca ati mai vrea sa dati vreodata daca merita sa ia bataia sau macar un pumn nu se da sub centura... mai bine dati la fatawinking burta decat acolo

| salvan1 a răspuns:

Da.Si ca surpriza a facut pe el.

| salvan1 a răspuns:

Da si ca surpriza a facut pipi pe el.

| loredana_4869 a răspuns:

Tu nu esti normala cum poti sa lovesti baiatul la **** tu sti ce rau doar la **** tu monik si la fata la **** si la baiat la **** daca nu mai ar dure nu ar fi bai dar tu sti ca fata poate ramine ipotenta daca este lovita la **** si nu mai poate sa-ti faca o familie ca o ramas fara familie si nu poate sa se mai *** si baiatul daca este lovit la **** poate ramine ipotent si nu poate sa mai *** ti tiar comveni sa te lovesca si baieti la **** sa te pui pe jos de durere si sa ramii ipotenta eu cred ca nu asa dadeam si eu dar de cind am primit una la **** de la un baiat de am stat vreo 1 pe jos de durere si ma tinem cu mina de **** nu mai dau ca am vazut ce rau e

| loredana_4869 a răspuns:

Daca il lasi pe vreo unul ipotent pe toata viata ce faci si iti vine la usa sai platesti spitalizarea sa i faca lo loc famili sa poata face ceva cu o fata sa faca copi sa-ti faca o familie si el ce faci tu sti cit e o operatie daca ai fost lovit sau lovita la coite vreo 2 de euro o sa ai sai dai sau daca ter lovi si baieti la **** sa te lase ipotenta pe tota viata sa nu poti sa-ti faci o familie monik tiar comveni chiar daca merita nu trebuie sal lovesti la coite sal lasi fara pe toata viata sa sufere ca nu poate sa mai faca nimic ii dai o palma un pumn mie sa-mi dai la **** tias trage si eu una din fundu gradini cu cizme din alea cu virfu ascuti sa te las ipotenta pe toata viata sau un genunchi sa vezi si tu ce rau e eu am primit din cauza ca si eu loveam acolo de am stat 1 pe jos de durere si am vazut ce rau e de atunci nu mai lovesc

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Da, doar o singură dată, dar din greşeală. Violenţa nu duce la nimic.
Pa, pa.