| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati lovit vreodata un baiat intre picioare la nervi? V-a parut rau dupa aceea? Un raspuns sincer va rog daca se poate.

237 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da am lovit si nu imi pare rauhee hee...nu imi pare rau pentru ca a meritat; odata am facut treaba asta pentru ca merita acel baiat din plin, nu stiu daca am facut bine dar nu regret, sa fie invatare de minte pe viitor, trebuie si noi fetele sa ne aparam cumva de aceea dam la punctul slabhee hee.

| jesmin a răspuns (pentru monyk):

La noi doare la **** daca ar fi sa ne loveasca si ei pe noi

| Zenithf a răspuns:

Eu aveam in generala o colega care dadea cu spitul la fluieru' piciorului. Si vai ce tare durea, nu trebuia sa mai dea in alta parte.hee hee

| Alisa a răspuns:

Da, am lovit doar o singura data. Chiar daca merita, mi-a parut rau dupa aia, si mi-am dat seama ca nu trebuia sa fac acest lucru. De atunci m-am abtinut sa mai fac acest lucru. laughing

| jesmin a răspuns (pentru Alisa):

La noi ar durea oare daca near lovi si ei pe noi in ****

| Farcas a răspuns:

Eu nu am lovit pe nici un baiat acolo, inca laughing

| Angelique a răspuns:

Hey,da am lovit si sa stii ca nu mi-a parut rau dupa aceea, deoarece a meritat din plin, dinpotriva imi pare chiar bine.

| EdyExtreme2002 a răspuns (pentru Angelique):

Sunt baiat sa nu dai tare ok numa sa vada ce a grst sincer imi place sa fiu lovit acolo dar incet daca ne intlnim si ai moralul prost da-mi una acolo nu ma supar

| BRG a răspuns:

Este un lucru urît din partea voastră că a-ți recurs la așaceva, puteați găsii alte metode, dacă și el var fi lovit tot între picioare ce ați făcut?

| jesmin a răspuns (pentru BRG):

La noi nu doare

| Narcis2007 a răspuns:

Inteleg si eu sa dai acolo cand esti intr-o situatie extrema(vrea sa te violeze sau sa-ti fure banii sau asa ceva...) da nu daca tio pus mana pe c*r sau tio zis ca esti proasta...voi ce ati simti daca var sparge cineva baloanele? cred ca aceeasi durere pe care am simtio noi, sper sa nu dau de fete ca unele de aici niciodata

| Ecea a răspuns:

Iar voi cand sunteti proaste si meritati sa fiti calcate in picioare cum e?
Sau,ar trebui sa va bagam un dovleac in cur sau in vagin pentru simplu fapt ca meritati.
Stiati ca exista posibilitatea ca acel tip care a incasat o lovitura in testicule sa nu mai produca testosteron? Si sa nu mai poata face copii toata viata? Ce sa stiti voi, femei inapte si isterice, fiinte inferioare.
http://www.youtube.com/watch?v=y3uyx_UaYx4
Dedicatie pentru voi desteptelor.

| XK a răspuns:

Bhey botanistelor, loviti si dupa criticati ca avem rezultate slabe, este vina voasta! Si da, si eu mi-am luat o lovitura, si cu toate ca nu dadeam in pi2de i-am rupt capul...

| XK a răspuns:

Baieti, concluzie: Daca mai fac fetele miscari care ne deranjeaza le rupem fata!

| Anecherry a răspuns:

Da, am facut-o numai ca nu din nervi ci din greseala o data; si da, mi-a parut rau dupahappy>

| Graphee a răspuns:

- NU, nu am lovit. Nu recurg la violenţă, şi ştiu să îmi păstrez calmul. Nervii şi loviturile... nu rezolvă nimic. Şi presupun că doare, dar dacă ar păţi şi fetele aşa?! Atunci ar fi numai durere şi mai multă răzbunare.

Numai bine.

| andrada a răspuns:

Buna!
Nu, nu am lovit pentru ca stiu ca doare rau dar as lovi numa' daca ar incerca sa ma violeze unu'. In rest... daca sunt nesi tip la ei laughing

| Deny1333 a răspuns:

Gândiţi-vă puţin [mai ales astea mari şi tari care au răspuns]. Dacă loviţi un tip între picioare, nu ar fi corect să vă dea şi el una când îşi revine?
Măi fetelor, nu vă mai jucaţi cu aşa ceva, că nu cred eu că vreţi vreo moarte pe conştiinţă. Sau dacă daţi, daţi şi voi uşor, nu ca disperatele.
Eu sunt fată şi sincer, n-aş da în halu' ăsta în vreun băiat.

Răspuns utilizator avertizat
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Bună,
Da am lovit yeci de baieti între picioare chiar daca nu aveam nervi.
Dacă am nervi îl bat rău whistling

| FlyingSoul a răspuns:

Mare ti-e Gradina Doamne si multe vaci mai tii in ea. Bai voi aveti idee ce era acu 100 de ani cand femeia umbla mereu in spatele barbatului si nu vorbea absolut nimic fara sa ii dea voie barbatu? Acu ca noi v-am dat din iubire drepturi egale asa ne rasplatiti. Nu am primit multe la **** pana acu da de fiecare data ma pazesc can ma cert cu o fata. O data cand m-au tinut 2 ca 1 sa imi dea pe toate trei le-am batut ca lumea de s-au dus direct la directoare. Stiti care a fost deznodamantul; citez(mentionez ca eram in clasa a 7-a):"Drept pedeapsa veti face restul anului optionalul cu doamna profesoara de biologie care va va invata despre pericolele lovirii unui astfel de loc" Optionalul nostru era sa invatam cum functioneaza Ofice si aveam si o ora pe net dupa fiecare ora de optional.

| fluturas a răspuns:

Nustraight face si nici nu as face asta ( bine poate doar in unele cazuri)
mi se pare aiurea sa lovesti un baiat, doar asa daca el nu-ti face nimic straight face te enerveaza, enerveaza-l si tu pe el, nu-l lovistraight face

Răspuns utilizator avertizat
| Heys a răspuns:

Frate nu sub centura daca imi dadea una acolo ii daeam eu una in freza n-are palma putea sa imi dea peste fata daca era asa nervoasa nu-s de acord pentru ca nu e bine din punc t de vedere medical

| Cåpåċεl a răspuns:

Da, si m`am simtit stapana pe situatie.devil

| EdyExtreme2002 a răspuns (pentru Cåpåċεl):

Asa sa faci sunt baiat dar sa dai incet ca si eu am fost lovit si daca ne intalnim sa nu ma lovesti tare la craci

| Gizăz a răspuns:

Am fost lovit. După ce mi-am revenit i-am dat o palmă de a căzut lată și s-a trezit după 10 minute.

| yellowalien a răspuns:

Nu, si nu as face asta decat daca as fi in pericol si nu ar trebui sa ma apar. E o zona sensibila, iar o lovitura acolo l-ar putea nenoroci pe viata, nu vreau sa-l las pe bietul om impotent. Cred ca sunt si alte metode de a-ti descarca nervii. Oricum, nu sunt adepta violentei in general.

| Uilula a răspuns:

Esti o cretina @anonim... Daca iti dau eu una acolo cred ca faci ca trenul in gara...si eu am primit una acolo dar nu chiar tare pentru ca fata e cu simt nu ca @anonim ea le da la baieti acolo si cand cad jos baietii le mai da vreo doua, cred ca te-as bate de te-as omori si te-as lasa intr-o balta de sange.

| multimoak a răspuns:

Mereu acolo lovesc happy Si nu regret uneori...

| Bugle_Emanuela_2000 a răspuns (pentru multimoak):

Cand ne întâlnim sa nu dai tare

| SPiros6 a răspuns (pentru multimoak):

Si daca atunci cand se ridică te loveste si el intre picioare

| jesmin a răspuns (pentru multimoak):

La noi doare daca near lovi si ei pe noi
la **** la noi ar durea la ****

| Annd a răspuns:

Da. nu

| SamSon a răspuns:

Si eu am primit odata 1 bucata picior la mine-n oua si stiu cum e, fetelor ca sa nu mai loviti haideti sa va explic ce simtim noi baietii/barbatii cand ne loviti. ganditi-va ca cineva va da 50 de pumni in sani consecutiv. e ce mai ziceti? dar.sa nu mai loviti ca nu e deloc placut

| roxynutza a răspuns:

Am lovit dar merita...asta ca sa invete minte sa nu se joace cu fetele :*

| MamaOmida69 a răspuns:

Buna! Da am lovit unul odata findca chiar si-a meritat`o si nu am regretat.

P.S.:In general nu sunt violenta dar repectivu` si-a cautat`o cu lumanarea happybig grinbig grin

| Rio4cwalk a răspuns:

Voi cum puteti sa va mai considerati fete daca bateti baieti si`i bagati in spital!?
Si referitor la intrebare, da` si eu mi-am luat un genunchi intre picioare de la o fata...