| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor si baietilor:vreau sa va intreb ceva foarte important si interesant pe fiecare

PENTRU BAIETI :

Ati stat vreodata cu vreo fata in banca? :* cum vi s-a parut?

dau funda primul raspuns si restul vot

LA BAIETI

INTREBARE PENTRU FETE:

Ati stat vreodata cu un baiat in banca? cum vi s-a parut? :*

funda primul

restul vot

ca m-a mutat diriga cu un baiat si nu imi prea place si vreau sa stiu cum v-ati descurcat voi. ce ati facut? plzzz

Răspuns Câştigător
| byby_5696 a răspuns:

Am stat cu un baiat care imi placea mult de el in banca,si apoi am aflat niste lucruri despre el pe care nu le stiam,a fost frumos dar si foarte stupid,stiu si cum e sa stai cu un baiat plictisitor, dar da-i o sansa, poate te va surprinde cumva...succes! fundita?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A fost ceva normal ca si cum as sta cu o persoana obisnuita in banca.

| Narcis2007 a răspuns:

Mie diriginta mi-a facut cea mai mare favoare atuncilaughing...ma mutat cu fata pe care o placeam laughing laughing

| Narcis2007 a răspuns:

De 2 ori la randrolling on the floor

| AndaWest a răspuns:

Pai eu stateam cu baieti in banca si chiar ma intelegeam bine cu ei, ma distram in timpul orelor

| Sonia a răspuns:

Am stat de multe ori cu baietii in bancalaughing M-a punea diriga cu gandul sa ii cumnintesc ca era prea vorbaretirolling eyes.A fost amuzant, chiar daca de multe ori erau nesimtit! Baieti! rolling eyes

| alliwtsa a răspuns:

Am stat si era genul ala de tocilar scarbos care se scobeste in nas:O si care isi suge degetele! A fost oribil. Dar am rezistata nelasandu-l sa-mi atinga banca si vreun obiect de-al meu.Era penibil avand in vedere ca eram a6.a atunci.Acum sunt a8.a si baiatul ala tot nu s-a maturizat.Noroc ca nu mai stau cu el in banca!

| TheSol a răspuns:

@Marc
original laughing
esti tare laughinglaughing

| MarcŞiAtât a răspuns:

De 11 ani stau cu fete in banca smug
In clasa a 7-a am stat cu o tocilara(in banca) care ma placea...o cam foloseam la teste whistling

| R3Y a răspuns:

Pariu ca nai mai mult de 10 aniwinking nu-i nimic stay acum cu ele sau cu ei ca poate nor sa mai vrea ei /ele dupa

| XoXo_8074 a răspuns:

Nu dar la mine in clasa stam cu bancile liite in forma d U si diriga a pus un baiat langa mine. eu una ma inteleg bine cu el... adica. incearca sa va inprieteniti sa va gasiti pasiuni comunewinking

| xDoll a răspuns:

Da am stat si mi s-a parut enervant...pentru. ca era cam vorbaret straight face

| MoRtal190 a răspuns:

Nu stiu, mie profa de romana mi-a facut cea mai mare favoare, de 2 ori la rand. Prima: pe fata o placeam. A doua: dupa 1 an eram deja impreuna dar stateam in banc diferite si iar ne-a mutat in aceeasi banca deci, socializeaza cu el/ea si vezi daca iti place. PS: pentru. mine a mers. Bafta!