| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati sta cu un baiat bisexual?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

De ce nu? Ce a facut el inainte de mine si, eventul dupa relatia cu mine, e treaba lui.Important e respectul, atractia si iubirea reciproca.De ce mi-ai pasa de asa ceva?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca ne-am iubi (in adevaratul sens al cuvantului), atunci nu vad, de ce l-as respinge. Daca sunt sigura pe sentimentele lui, n-are foarte mare importanta, daca e bi sau hetero.

| DEBrown a răspuns:

Eu as sta cu o fata lesbiana :X

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu decat daca nu as sti ca este bi!

| Angel_5977 a răspuns:

Nu, nici nu sar pune problema.

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

Da:Xde ce nu? tot om e, tot baiat e etchappymoartea pe pamant ca ii plac si baietii?:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-as sta cu cineva care-si baga "chestia"-n funduletu` unui baiat, iar apoi in vaginu` meustraight face.

E dezgustatorrrr. Bleah` uh eaaah`!
Sa fi iubit/a.