| RAY a întrebat:

Fetelor baiatul cu care v-ati inceput viata sexuala era baiatul acela timid,cuminte,romantic care nu arata bine la fizic,ruinos, pampalau, nepopular sau opusul lui?

9 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Opusul. Popularul, carismatic, care avea o parere foarte buna despre el, blabla laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu baietii speriati de bombe nu faci casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fi romantic si curajos/popular, poti sa fii timid si sa arati bine, poti sa fii in multe feluri, nu inteleg de ce pe site-ul acesta exista doar doua categorii de oameni in toate discutiile laughing.

| Emma30555 a răspuns:

Nu era genul timid dar nici foarte tupeist, cuminte nu prea era ce i drept dar nu era nesimțit cu mine, fizic era asa și asa mie imi plăcea, dar nu era un tip frumos, nici urat, nu era pampalau sau rușinos dar nici foarte popular nu era dar era genul de gașca. Mie nu mi plăceau nici tipii cuminți dar nici cei gagicari, ma atrăgeau mai mult tipii mai rebeli mai diferiți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista multe categorii de oameni in lumea asta, nu doar timizi vs badboys. Asta nu pricepi tu. Exista si oameni echilibratiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Echilibrat nu inseamna,, putin din toate''. Inseamna sa stii cand trebuie sa fii dur si cand trebuie sa fii bland, cand poti sa fii timid si cand trebuie sa ai curaj. Astept sa vad un timid intr-o pozitie de CEO.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu CEO, dar ai ceva pretentii de la o persoana atunci cand esti cu ea, de aia nu vrea nimeni pampalai, ca nu ajungi prea departe cu ei. Si nu era vorba de viata sexuala neaparat in comentariul meu, ci de faptul ca nu exista doar mutalai si badboy in lumea asta, exista nspe mii de tipuri de oameni din care poti sa alegi, de aia trebuie sa fii fraiera sa te multumesti cu putin.
Tu ai facut familie frumoasa cu prima ta iubita?

| deadhoe a răspuns:

Nu am inceput-o dar m-ar interesa unul mai dur, misterios, care vorbeste mai putin ))

| EcceHomo a răspuns:

Era romantic, frumos şi cu minte ageră. Stripper.happy