| IngerCazator a întrebat:

Fetelor, voi la ce varsta v-ati inceput viata sexuala? Si cum a fost?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La 19 ani jumate, a fost asa cum ar fi trebuit sa fie dar...se putea si mai bine

| Azµre a răspuns:

Eu ca bărbat la 16 ani și regret trebuia să mai aștept.
Prietena mea la 18, asta ca fată!

| IngerCazator explică (pentru Azµre):

Si acum cati ani ai? si de ce regreti? doar esti barbat, si voi oricum o incepeti mai repede...

| Azµre a răspuns (pentru IngerCazator):

24 pentru că nu m-am șimțit în apele mele. A fost o aventură de o moapte nu m-am ales cu nimic după urma ei

| IngerCazator explică (pentru Azµre):

Aha sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e rău că iei păreri, mai bine formulai altfel, dar astea-s chestii intime, pe fiecare îl privește ce face în patul lui. Eu abia mi-am făcut curaj să o întreb pe mama și voi... pur și simplu nu înțeleg cum reușiți.
Ți-o începi preferabil când ești major, pe picioarele tale, când ești suficient de informat despre BTS și metode de contracepție și mai ales când ești pregătit, fără ca cineva să te preseze.

Răspuns utilizator avertizat
| Manuellllaa a răspuns:

Aproape 18.
Al dracului de dureros.

| Maya89 a răspuns:

Trebuie sa stii ca nu conteaza varsta neaparat trebuie doar sa fii destul de matura si sa fii sigura ca esti pregatita sa faci pasul.eu am asteptat pana la 17 ani si nu s-a intamplat nimic daca ar fi sa dau timpul inapoi poate ca as mai astepta macar un an. Oricum atata timp cat o faci cu cine trebuie(din dragoste)totul e perfect...

| Keo1985 a răspuns:

19 ani si a fost bine dar regret si eu pentru putea sa fie mai tarziu

| Dydy2495 a răspuns:

Trebuie sa iti incepi viata sexuala cand simti tu ca esti pregatita.

| NoNameNoLife a răspuns:

Al naibii de placut!