| rap4us a întrebat:

Fetelor, cum arata la voi baiatul ideal? Ma refer si la fizic si la comportamnet.

Răspuns Câştigător
| Peachy a răspuns:

Fizic: In primul rand sa fie ingrijit, (prefer un baiat mai putin aratos, dar parfumat, ingrijit), brunet/blond, cu un zambet frumos, prezentabil, imbracat modern( nu ma intelegeti gresit nu cataloghez un om dupa haine, insa admir persoanele bine imbracate)inalt. Iar la comportament: Glumet, misterios( sa nu fie genul care atunci cand deschide gura spune totul, unde ar mai fi farmecul descoperirii lui), serios( atunci cand trebuie), iubitor(insa nu sufocant), visator, sincer, romantic, sa nu fie posesiv sau pesimist.

4 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Pai,imi plac baietii cu parul mare, care asculta rock/rap.Iar la comportament, sa ma faca fericita.In ce mod? Nu stiu.

| ReiVaN a răspuns:

Cu banii si cu organul genital generos.
Restul e CaN CaN

| Auslesse a răspuns:

Eu nu am un anumit tipar..de ce?
pentru ca degeaba imi impun eu ca baiatul respectiv trebuie sa arate intr-un anume fel.
inima nu tine cont de reguli...
daca mie-mi place, nu mai conteaza ca are ochii caprui si nu-i are verzi, ca e blond si nu e brunet sau mai stiu eu ce.
daca imi place, imi place si punct.

| MusicLover4Life a răspuns:

Pai sa incepem cu inceputul...
Fizic:Blond(nu ma supar nici daca e brunet sau saten), ochi albastri sau verzi(ehh..merge si caprui), putin mai inalt ca mine, cu parul putin mai lung(fara sa exageram...nu vreau sa semene cu o fata.Sa aiba o tunsoare gen emo).
Comportament:Carismatic,intelegator, iubitor, putin nebun(asa ca mine laughing )amuzant, sa asculte:pop-rock sau rapp, si sa fie indraznetwinking