| Loly a întrebat:

Fetelor ce artist roman v-ar placea sa il ai ca iubit. Dar voi baieti ce artista tot din Romania v-ar placea sa o aveti ca iubita? >:

12 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Starchild

| BAIATUL a răspuns:

Gina Pistol.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Hiena din Animalx laughing

| annkaa a răspuns:

thinking Adrian Tutu:X:X sau Starchild tusmug?

| AFR81 a răspuns:

Madalina Secuianu aia...

| BubblesBlossom a răspuns:

Smiley:*

| ArcticMonkey a răspuns:

Skizzo Skillz, Maximilian sau Dony :X

| pitbull60 a răspuns:

Simona Gherghe :X

| sdasfgasgaads a răspuns:

Nici unu pentru ca artisti/artistele din Romania sunt de tot ***

| alexandra05 a răspuns:

Pe Guess Who sau pe Skizzo Skillz big grin

| SorinaM30 a răspuns:

Enrique Iglesias :Xlaughing. Ok, intrebarea era din Romania.thinking David Dj [desi nu prea`mi place muzica lui, mi se pare ca are el ceva special acolo laughing ]. Nah.asta asa la misto, sa nu va faceti sperante. laughing)

| supermiky a răspuns:

Christian D. blushing