| elly_3997 a întrebat:

Fetelor ce v-a place la un barbat? sau ce va-r placea?

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Conteaza si aspectul fizic, dar sincer, nu este asa important.

As prefera sa fie sincer, dragut cu mine, fidel, glumet, inteligent.
Decat pachet de muschi, prost, sa ma injure/bata etc.

Ca aspect fizic, nu stiu, sa nu fie grasut. Nu sunt genul :ochii caprui, parul roscat[doar exemplu`.]. Daca-mi place un baiat, imi place si gata.Indiferent de culoarea parului, ochiilor etc.

Totusi, daca nu e dragut, fidel, nu ma iubeste, nu e glumet si etc. degeaba! happy

| AnonimA a răspuns:

Pai p mine nu ma atrage frumustetea adica n trebuie sa fie neaparat frumos

sa stie sa vb cu o fata

sa ma iubeasca

si corpul... orkm nu mai sa nu fie gras; D

| evelynne a răspuns:

Cred ca pentru orice femeie exista un barbat ''perfect''... Adica sa fie asa cum ne'am dorii noibatting eyelashes in general nu prea pun accent pe frumusetea exterioara, o prefer pe cea interioara.In primul' rand sa stie sa ma aprecieze, sa ma iubeasca, sa ma respecte, sa ne intelegem, apoi totu' vine de la sine!

| zuzu_3768 a răspuns:

Sa se spanzure!