| Cristinnaa_6448 a întrebat:

Fetelor, de ce iubiti barbatii? Dar voi baietilor, de ce iubiti femeile?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu iubesc fetele doar parintii.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pentru ca asa a lasat Dumnezeu.

Bine ca maimutele nu se numesc barbati, ca la caracter, oricum, se aseamana unii.

| Debb a răspuns:

Iubim barbatii pentru ca suntem femei in primul rand laughing. Ii iubim pentru ca ei sunt cei protectivi, duri, sensibili(cand e cazul) si pentru ca ne iubesc.

| vεηiη a răspuns:

Pentru ca nu sunt pe invers.

| denisa_2911 a răspuns:

De ce, ar trebui sa iubesc femeile?laughing

| ctinionut a răspuns:

Iubim femeile pentru ca ne fac viata frumoasa

| dyabollick a răspuns:

Http://Ro-Chat.Net/? id=2 te astept si pe tine si pe amicii tai esti o tipa super

| dyabollick a răspuns:

Iubesc fetele pentru ca au sani.http://Ro-Chat.Net/?id=2 te astept si pe tine si pe amicii tai

| dyabollick a răspuns:

Neata.cmf?