| XVCDG a întrebat:

Fetelor le plac baietii cu muschi?

Răspuns Câştigător
| Carmen a răspuns:

Sunt frumosi, dar pe mine nu ma atrag in mod special.sunt alte aspecte mult mai esentiale sa ma faca sa-mi placa de elwinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si cu bani: dar daca implineste conditiile ca are bani sau muschi se da la el.

| Piuliță a răspuns:

Da,pitipoancelorlaughing)rolling on the floor))

| CynicalCunt a răspuns:

Si fara creier. ca tine.

| DJMaryus a răspuns:

Cam da se dau topite dupa asta

| Popescu_8609 a răspuns:

Da, le plac. Cele care spun nu, majoritatea sunt mincinoase. Este scris in ADN-ul nostru treaba asta.

| DyDy_3450 a răspuns:

Da,marea majoritate a fetelor le plac baietii cu muschi...personal(sunt fata) mi se pare normal ca un baiat sa aiba muschi.dar numi plac cei cu musc. exagerat de lucrati...adica sa arate foarte "bine facuti"mie imi plac baietii simpli.care au si alceva decat muschi.creier poatelaughingmulzumith?