| sweetgirl9 a întrebat:

Fetelor. un raspuns cat mai sincer va roog:* cum faceti diferenta dintre un baiat care sta cu voi doar pentru a intretine relatii sexuale...si un baiat care chiar tine la voi dar totusi isi doreste sa intretina si relatii sexuale cu voi ( poate simte nevoia... etc stiti cum sunt baietibig grin)?batting eyelashes dau fundita:*

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Toti vrem sex, ca sa fiu precisa, deci nu e de condamnat atata timp cat asta nu primeaza in relatie!

Daca deja in primele luni de relatie face presiuni inseamna ca mai mult asta il intereseaza!

| gigiro a răspuns:

E foarte dificil de distins intre cele doua situatii. Un baiat care tine cu adevarat la o fata, ii cere sa faca sex, dar dupa ce relatia lor s-a "inchegat bine". Normal ar fi, ca o fata sa cedeze, numai dupa ce e sigura ca baiatul are ganduri serioase cu ea.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai cum adica diferenta?straight face

tu ai avea nevoie de un baiat care sti ca te vrea doar pentru sex?

eu nu cred sau na poate dar firesc este un baiat care sa tina la tine si sa intretina relati sexuale cu tine

eu am pr ma iubeste dar nu fk asta incatonguesi sincer nu are nevoie d asa ceva adica este barbat dar totusi se abtine

| andreea_9470 a răspuns:

Pai in primul rand sunt foarte multe lucruri pe care baiatul care vrea doar sex nu le face pentru tine, decat doar cel care te iubeste. cel care te iubeste e normal sa te si doreasca...na ca doar suntem oameni. fiecare dintre noi avem nevoi si din alea.

ai putea face ceva. fa-ti un id de mess si prefa-te ca esti alta fata si da-le baietilor intalnire. daca accepta inseamna ca nu tine la tine. si ai putea sa mergi chiar tu la intalnire sa vada ca nu esti proasta (bine, in cazul acesta ar fi o problema. eu nu stiu cu care esti tu acum sau daca esti cu amandoitongue...ca daca nu esti cu niciunul, ei pot accepta intalnirea pentru ca n-au obligatii fata de tine. dar daca esti cu unul dintre ei.ar functionawinking

sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

bafta:*

| Byby_6293 a răspuns:

Pai draga mea e evident...cand vrea doar sa se culce cu tine, at din primele zile t mangaie si face gesturi care sa t faca sa crezi ca vrea doar lucrul asta... Dar in schimb daca ashteapta si are rabdare, nu e insinstent, daca ii zici nu sa fie nu si daca ii romantic atunci inseamna ca vrea ceva serios nu doar sa s culce cu tine.batting eyelashesd aici poti trage multe concluzii. Succes in alegerea ta si sper sa fie cea mia buna.